Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ez?

Miért csináljátok ez?

Figyelt kérdés

Utáljátok a romákat...az összest.

Pedig rengeteg kivétel van,akik normálisak...mint a mi családunk is.


Na,de az általánosítás miatt,ugye mi is le vagyunk nézve.

És ami a legjobban fáj...csak mert cigány vagyok,azt gondolják rólam,hogy retkes,igénytelen vagyok...pedig nagyon drága ruháim vannak és nagyon ápolt vagyok.



És az általánosítás...

Ha egy magyar,akit te nem is ismersz...megőlné a szüleimet,akkor téged is utálnom kéne?

Szerintem nem.



2014. okt. 4. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
en szeretlek teged :)
2014. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is téged:)
2014. okt. 4. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Arányában van sok rossz cigány.

Lehet 10% rendes és olyan mint te de nem ér annyit, hogy a másik 90%-ot eltűrjük. A magyar állampolgároknál sokkal alacsonyabb a bűnözési ráta.

Amúgy nem mi csináljuk, hanem a kormány. Túl nagy a liberalizmus, nagyobb bűn egy horogkeresztes zászlóval sétálgatni a parlament előtt mint embert ölni...

Meg a cigányok nagyrészt a társadalom alsó rétege (pl közmunkások) de mint már te is írtad ez általánosítás.


Ha kilehetne válogatni aztán kitoloncolni az ilyen bűnöző cigányokat és magyarokat is, nem lenne ilyen probléma.

2014. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek, altalanositanak. Ez olyan, mint a diakok. Nem csak egy tanart utalnak, hanem az osszeset. Nekem is vannak cigany ismeroseim es nehanyukkal nagyon joban vagyok. En ugyanugy elitelek egy idiota magyart, mint egy idiota ciganyt es ugyanugy elvagyok egy normalis magyarral, mint egy normalis cigannyal. :)
2014. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra elég kevés esély van, hogy egy magyar megölje a szüleidet. Ugyanis hiába vagytok kisebbség, az erőszakos bűncselekmények túlnyomó többségét a te fajtád követi el.

Egyébként a helyzet roppant egyszerű. Képzelj el két kutyafajtát egy golden retrivert meg egy kuvaszt. Találkozol egy csomó golden retriverrel és szinte mind tündéri, aranyos kutyus. És találkozol, egy csomó kuvasszal és tízből kilenc meg akar harapni. Bocs én nem szeretem a vásárra vinni a bőröm, a cigány harapós, lehet, hogy te pont nem, de ez nincs az arcodra írva. Habár megjegyzem ez a nagyon drága ruháim vannak is annyira tipikus cigány húzás, hogy az hihetetlen. Minden második cigány nyakában ott az akkora arany fux, hogy embert lehet vele ölni, meg olyan cipője van, hogy olyat én még nem láttam, de putriban lakik.

2014. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem meg mind a két kuytának harap valamennyi része...csak a kuvasszal ovatosabbnak kell lenni,mert azok általában hamisabbak.



Egyszoval...egyik kutyát sem kell félteni...legyünk elővigyázatosak,de ne áltanánosítsunk.


Szerintem így a helyes:)

2014. okt. 4. 17:34
 7/7 A kérdező kommentje:
*általánosítsunk
2014. okt. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!