Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy élőben...

Miért van az, hogy élőben adja a normálist, de face-n egy bunkó?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm folyton beszólogat nekem face-n, és eléggé elegem van már belőle, mert élőben meg tuti nem tenné meg.. Persze ha én válaszolnék neki valami nem kedveset, akkor jaj én vagyok mindenkinek a nagy paraszt, tahó, fő bunkó ember. Én meg legszívesebben élőben pirítanék rá, de ezt egyszer sikerült megtennem, kitalálhatjátok, milyen szép megjegyzéseket kaptam mindenkitől.. Nem értem, minek kell játszani, meg hozzám szólni, ha tudom, hogy egy hülyének tart a másik, csak mert nem vagyunk mindenen ugyanazon a véleményen, és nem ugyanaz érdekel minket. Komolyan annyira elegem van már a barátimból, az osztályomból meg úgy komplett az egész iskolából, hogy mindenki olyan fentebb valónak hiszi magát, aztán csodálkozik mindenki, meg fújjognak, hogy inkább beszélgetek az egyik tanárommal, mint mondjuk valamelyik osztálytársammal. Nagyon nem szeretek velük lenni.
2015. márc. 10. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért facen ugat a barátnőd mert facen keresztül nem lehet orrba kormányozni és ezáltal magabiztosabb.Gyáva emberek mind ezt csinálják.Csak azt felejtik el,hogy attól még ha élőben találkozunk ugyan úgy fejbe lehet rúgni a face-s ugatásért.
2015. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!