Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok már egy idegen...

Láttatok már egy idegen embert meghalni? (élőben)

Figyelt kérdés
Ha igen mit éreztetek, sajnáltátok-e vagy hidegen hagyott? Más így látni egy embert mint archív felvételekről?

2015. febr. 18. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
én még nem láttam, de már az is sokkolt amikor végignéztem ahogy megölték a malacot a disznóvágáson...
2015. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen. A tizedikről ugrott le. Bár a "becsapódásnál" elfordultam.

Ezen kívül az egyik Tesco pénztáránál láttam egy bácsit összeesni. később tudtam meg, hogy ott rögtön meg is halt.

2015. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Folyt: Ja, hogy mit éreztem? Az első sokkolt. Gyerekként láttam, 7-8 évesen.


A másodiknál nem éreztem semmit, mert azt hittem, hogy csak rosszul van a bácsi. (Nyilván az ember érez egy alapvető sajnálatot.)

2015. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Műtötték a hátamat, amikor egy hatágyas körteremben voltam. Egyszer csak meghalt az ötös bácsi (szobaszám alapján neveztem el) végelgyengülésben. Semmit nem éreztem, de az is igaz, hogy egy kanál érzelmi szintjén állok.
2015. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Autóbalesetet láttunk, az embernek nyitva volt a szája. Rápillantottam, de rosszul érintett a dolog, azt láttam hogy az utolsó sikoly fagyott az arcára. Nem mertem megint odanézni, aztán mentünk tovább. Láttam egy döglött macskát is egyszer az úton, ami szintén olyan sikító fejet vágott. Kikerültem és utána egy hétig nem mentem arra. Amikor már rég feltakarították, akkor is kerültem azt a rész, és a mai napig tudom hol feküdt pontosan és nem megyek a járdának azon a részén át.
2015. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Én nem éreztem semmit, pedig már meghalt pár rokonom!
2015. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! (mentek a zöld kezek.) Ha van még aki válaszolna azt örömmel várom.
2015. febr. 24. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen téged kérdező
2021. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!