Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni egy olyan...

Hogyan kell kezelni egy olyan embert, aki nemrég szakított a párjával?

Figyelt kérdés

Hogyan támogathatnám? Sosem voltam még ilyen szituációban, így nem tudom, mit kezdjek vele.

Köszönöm előre is a segítséget!


2015. márc. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ... hát sok mindentől. Kérdés például, hogy mennyire viselte meg? Hogy érez most az exe iránt? Szereti-e még? Dühös-e, esetleg csalódott?

Van, akinek ilyenkor magányra van ilyenkor szüksége, van akinek meg pont az ellenkezőjére.

2015. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simogasd, csókolgasd, óvatosan vetkzőztesd.
2015. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vele szakított a párja, ő még erősen kötődik hozzá. Úgy érzi, nélküle nincs értelme az életének, a jövőjének.
2015. márc. 11. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen amit tehetsz hogy végighallgatsz minden apró kis részletet a kapcsolatukkal kapcsolatban. Legalább is amikor nekem volt egy ilyen szakításom mindenkit (két ilyen személy volt) felkerestem hogy elsírhassam nekik a bánatom
2015. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 4-es jót ír. Ez a legjobb, amit tehetsz.

(1-es voltam)

2015. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!