Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap lecsúnyázott egy fiú,...

Tegnap lecsúnyázott egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. Végigsírtam a tegnapi napot emiatt, hogyan lehetne jó kedvem?

Figyelt kérdés
Nem értem. Többen mondták, hogy szép vagyok, és többen meg is néznek az utcán, vagy bepróbálkoznak ismeretlen fiúk. De most, hogy ő lecsúnyázott, teljesen elment az önbizalmam. Hogyan lehetne jobb kedvem?
2015. márc. 13. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Lehet csak zavarában mondta és pont az ellenkezőjét gondolja.
2015. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Haverjai elott mondta, hany evesek vagytok? Ezek a parameterek sok mindent befojasolnak! :)
2015. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem sem biztos, hogy komolyan is gondolta. Hátha segít: mikor a férjemet bemutatta nekem egy barátja, jelezte, hogy egyedülálló, csak annyit mondtam, hogy "kit érdekel?" :)
2015. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Miért csinálsz ebből ekkora drámát? A szépség relatív. Lehet, hogy másoknak szép vagy, de nem tetszhetsz mindenkinek. AZ életed során még nagyon sok embernek nem fogsz tetszeni. Ez van. Nem kell foglalkozni azzal, hogy mit mondott. oké, azt mondta, csúnya vagy, , inkább egy jó válasz kellett volna erre.

- Ne aggódj te sem vagy egy szívdöglesztő...

Majd emelt fejjel otthagyni.

Mennyi idős vagy? 12?

2015. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ügyet Lenke ***** válasza:
12%
Miért nem rúgtad tökön...? :D te írtad, hogy mások szerint szép vagy, azokkal kell fogalkozni, nem ezzel a köcsöggel. Az fog a legjobban megbecsülni akinek te vagy a legszebb :)...
2015. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a bánatod, ha neked minden fiú egyformán szép és tetszik!

Ha nem - akkor nem!

2015. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14 vagyok, köszönöm, hogy ennyire aranyosak vagytok:)
2015. márc. 13. 08:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben mondta ezt a srác? Mondjuk én semmilyen helyzetben nem mondanék ilyet egy lánynak. Szóval a helyedben más után néznék, mert lehet, hogy ilyen-olyan szempontból tetszik ez a fiú, de nekem nagy bunkónak tűnik, már bocs! :)
2015. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív. Attól, mert egy valakinek nem tetszel, még nem szabad, hogy elmenjen az önbizalmad! Szerinted ha csúnya lennél, mások bepróbálkoznának nálad? Nehogy már egy hülye véleményére alapozz mindet!
2015. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Jól tette, egy öntelt egoista királylánnyal kevesebb.
2015. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!