Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha 17 éves létemre egy...

Gáz, ha 17 éves létemre egy nálam 1 évvel fiatalabb fiú tetszik? És szerintetek ő mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok, a fiú pedig 9.-es.

Amikor találkozunk az iskolában, mindig rám mosolyog és úgy köszön, meg mindketten járunk kézizni és ott is, amikor találkozik a tekintetünk, mindig mosolyog.

Eddig annyira nem beszélgettünk, csak egy pár szót, ilyeneket, hogy mondjuk megkérdezte, nem tudom-e, hova ment a tanár :/

Szerintetek ezek alapján mit gondolhat rólam? Másokra nem szokott csak így spontán rámosolyogni, de ha tetszenék neki, akkor csak idejönne, nem? Bár elég félénk és még olyankor is állandóan tördeli a kezét, amikor a fiúkkal beszélget...Ti mit gondoltok?


2015. márc. 12. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell neki a bátorítás. Nem csak hogy alapból félénk, még egy nála idősebb lánnyal kellene szóbelegyednie. Azért ez ebben a korban sokszor igen nheéz feladat.

Nincs abban semmi ciki, ha te mész oda hozzá.

2015. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Legközelebb próbálok vele beszélgetni egy kicsit c:
2015. márc. 12. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél taktikus és óvatos. Taktikust úgy értem, hogy bátorítsd, de ne legyél túl rámenős, mert akkor nem biztos, hogy úgy fogja érezni, hogy ő akar megszerezni téged. Az óvatost pedig úgy, hogy ne éld bele magadat teljesen, amíg nem vagy biztos benne, hogy tényleg érdekled.
2015. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van :)
2015. márc. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!