Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt tényleg...

Szerintetek ezt tényleg ennyire nézni fogják? (lent)

Figyelt kérdés

Ma van március 15.-i ünnepség és az ofő tegnap mondta hogy akinek nincs ünneplője vagy kokárdája az igazgatói intőt kap...

Nincs kokárdám mert 1 hete szinte teljesen át lett rendezve a lakás és nem találtuk meg,reggel sehol nem tudtam venni útközben...



2015. márc. 13. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Spar kasszanal 200ft,100forintos kisbolt csak van nálatok.

Az intőzést nem értem,nálunk nem volt,de tessék megtisztelni az ünnepet.

2015. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Spar nincs a közvetlen környéken,100 ft-os bolt van nem olyan messze tőlünk,de minimum 20 percet biztos késtem volna ha oda is elmegyek még...
2015. márc. 13. 10:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig minden évben vettem fel kokárdát,de az átrendezés kicsit bekavart...
2015. márc. 13. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Sehol nem fog számítani, hogy van-e intőd, vagy nincs.

De körbekérdezhetsz az iskolában, hogy van-e valakinél tartalék kokárda, akár tanároktól is.

2015. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Egy intő nem számít szerintem. Nekem is volt, meg jó pár ofői, meg hasonlók. De ez nem befolyásolt semmit.

Nem azt mondom, hogy gyűjteni kell őket, de attól még egy intőtől ne félj. Meg lehet még a magyarázatodat is elfogadják.

2015. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Telibe röhögném annak a tnaárnak a képét, aki igazgatóit adat, mert nincs a gyereken kokárda. Amúgy kb. minden sarkon árul valaki pár száz forintért valami kis szar kokárdát, ha ennyire ez az iskola szívfájdalma.
2015. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem volt az ofőnél sem tartalék kokárda,osztálytársaknál sem de az igazgatónő megállított 1-2 diákot akin farmer volt és akkor többen is eltudtunk menni mellette,elkerülve az ellenőrzést.
2015. márc. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!