Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy felnőtt nőként...

Normális, hogy felnőtt nőként ennyire "más" vagyok?

Figyelt kérdés

Az egyik dolog, hogy nem érdekelnek a tipikus női dolgok, smink, manikűr, nőies ruhák, szoli stb. Van pár farmerem, pólóm, pulcsim és ennyi. Emellett szeretek barkácsolni, gépezni, Forma-1-et nézni sőt mostanában az airsoft az aktuális kedvencem.

A másik dolog pedig, hogy 25 évesen a szobám olyan, mint egy tinié. Plüssök, pc-játékok, rendetlenség jellemzik. Azt hozzá kell tennem, hogy tisztaság van, rendszeresen takarítok, de a dolgaim szinte sose rakom vissza a helyükre, így 2-3 napon belül rendetlenség lesz. Ha a helyzet megkívánja akkor tudok komoly is lenni, de alapvetően "nem vagyok normális".

Ti mit gondoltok, mennyire egyedi az én esetem? Még egy hozzám hasonló lánnyal se találkoztam.


2015. márc. 13. 16:11
 1/10 Trafó1 ***** válasza:

"Még egy hozzám hasonló lánnyal se találkoztam."


Akkóóó egyedi:-DDDD

2015. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a bnőm hasonló stílusú., és részben én is. Szerintem nincs ezzel baj, nem kell mindenkinek ugyanolyannak lenni, csak mert az az módi. Igaz én a kupit nem szeretem, de a többi része az igaz rám :P
2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs benned. Más vagy, de ettől még normális vagy.
2015. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

A smink, manikűr meg a szoli* baromságok, a férfiközpontú társadalom által a hülye nőkre kényszerített felesleges, idióta szerep része, mely szerint a nőnek csak az a dolga, hogy jól kiszolgálja a kanok szexuális vágyait.

Az, hogy te ilyen vagy, azt jelenti, hogy több eszed van, és ignorálod az ilyen állatságokat.


Én is hasonló vagyok alapvetően, csak nem vagyok gamer, meg baromira nem érdekel a forma-1, de geek vagyok, barkácsolok, sportolok, satöbbi.

Csak én már sokkal öregebb vagyok, ezért a plüsseim a szekrényben laknak...


*illetve a szoli az konkrétan gcire veszélyes a bőrre, radikálisan emeli a rák kockázatát, meg rendszeres használat mellett harmincéves korra olyan bőröd lesz tőle, mint az öreganyámnak.

2015. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Imádom a sminket, mûszempillát és körömlakkot és senki sem kényszerîtette rám ;) Puszi a szoliból
2015. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem probléma végül is,nekem bejön.
2015. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé egyedi. Bár szerintem jó, hogy ilyen vagy.
2015. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi:D
2015. márc. 13. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok mint te, csak én utálom a sportokat és nem nagyon takarítok, és a szobám felét állatok foglalják el...
2015. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyet, és magam is hasonló vagyok, bár engem érdekelnek egy határon belül a nőies dolgok. de nem annyira, mint sokakat. Szerintem sokan fiatalabbnak hisznek a koromnál.


24vagyok.

2018. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!