Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért unok rá az emberekre?

Miért unok rá az emberekre?

Figyelt kérdés
Hamar elvesztem az érdeklődésemet irántuk. Már elegem van, hogy nem tudok normális kapcsolatokat kialakítani. Velem van a baj, igaz? Aki volt hasonló helyzetben, annak sikerült megoldania ezt a "problémát"? (hogyan?)
2015. márc. 13. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel találkozol :)
2015. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de ennyiszer? :(
2015. márc. 13. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha minden ember ilyen szerinted akkor alkalmazkodj hozzájuk.
2015. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Alkalmazkodok én, nem ezzel van a gond...
2015. márc. 13. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Korod, nemed elárulod?
2015. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok mint te!

annyi különbséggel, hogy én már a hosszú évek alatt megbékéltem ezzel a sorssal és eltudom így fogadni önmagam!

Nekem soha nem voltak, vannak és lesznek barátaim!

Jobban szeretek egyedül lenni mint társaságban!

Egy darabig érdekelnek az emberek, egy idő után pedig, hogy le akarom őket passzolni.... Lehet ezt pszichés okokra is vissza vezetni, hogy sokat csalódtál bennük mert át vágtak, de szerintem legalábbis nálam nem ez a probléma.Már gyerekkoromban feltűnt, hogy bármennyire is szerettem barátkozni, egy idő után azt vettem észre, hogy ott kell hagynom a társaságot, mert magányra vágyom! És ez a magány érzet öregségemre egyre inkább elmélyülőben van. Én jól érzem magam így!

A korodat elárulod?

2015. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os, nem hiszem, hogy hasonló a helyzetünk. Én egyáltalán nem vágyom magányra, rosszul is leszek tőle. Igénylem nagyon és szeretem az emberi társaságot.


Mihelyst megismerek egy új embert, egy kis idő elteltével, szép lassan elmélyülne vele a kapcsolatom, kezdek ráunni. (kivétel volt eddigi életem során kemény két ember) Gondoltam arra, hogy a kamaszkor az oka, de hogyan lehetne az, ha már gyerekkorom óta ilyen problémákkal küzdök? Vagy csak tényleg rossz emberekkel találkozom, de hogy sorozatosan így járok...


16 éves vagyok.

2015. márc. 13. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen emberekkel barátkozol akkor használd ki őket mert nem igazi barátok. Ha megtalálod az igazi barátaidat azt úgyis tudni fogod.
2015. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lefogadom, hogy nő vagy
2015. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem a nem számít.
2015. márc. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!