Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultok egy ducibb/h...

Hogy viszonyultok egy ducibb/husosabb/kövérebb emberhez? Lányok és fiúk válaszára egyaránt kiváncsi vagyok. Elitélitek őket? Kevesebbnek tartjátok a csinos/sovány emberektől?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátom kicsit husisabb testalkatú, de szerintem ő így néz ki jól, nagyon jól áll neki. Így szerettem belé. :)
2015. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként, a kövér srácokat nyugodtabbnak meg normálisabbnak tartom, szóval szívesen barátkozom velük.

Pont a súlyuk miatt nem képzelik magukról, hogy tökéletesek és ezért nincs irritáló pökhendi stílusok mint sokaknak, de nem is kis félénk gyáva gyerekek mint akik 40kg-ok vasággyal.

Kövér lányoknak viszont mind kicsit antipatikus feje van, már pedig ha beszélünk, a másik szemébe illik nézni. Ezért velük nem szívesen beszélek.

2015. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

kicsit husisabb, teltebb formás fenekű, szép arcú lányok jöhetnek!

24/f bp

2015. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as,rádküldöm az összeset :DD
2015. márc. 15. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
A husisabb, testesebb pasik jöttek be mindig is, a rendes természetük miatt és az ágyban is ők jobban tetszenek, mint a kigyúrt, s legtöbbször bunkók.
2015. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vékony vagyok és olykor, ha kövér embert látok, elgondolkodom rajta, hogy vajon milyen érzés lehet kövérnek lenni. Vajon nem érzi magán ,,nehéznek" azt a plusz tömeget, nem akadályozza az a nagy test? Aztán eszembe jut, hogy neki valószínűleg ez természetes és megszokta, hogy ő akkora de nekem akkor is nagyon furcsa, hogy hogy tud valaki akkora testtel élni. Mindezt minden rosszindulat vagy lenézés nélkül, egyszerűen csak érdekel. Már gyerekkoromban is gondolkodtam rajta de megkérdezni sohasem mertem, mert féltem, hogy megsértődik az illető, vagy azt hiszi, hogy gúnyolni akarom, esetleg lenézni, mert én sovány vagyok.
2015. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanolyan,csak az emberek csúnyán néznek,röhögnek rajtunk,és az (ruha)üzletekben is észrevehetően nem bírnak minket.
2015. márc. 15. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sovány vagyok (bár magas), és mégis ér hátrány főleg ha csajokról van szó. Nem szeretik szimplán, pedig nem vagyok freak. A soványak sem találnak ruhát maguknak, nem csak a kövérek. Amikor a hosszúság miatt XXL es póló kell, vagy különben kilátszik a hasad, viszont a póló nyaka iszonyúan ki van nyújtva ekkora méretnél, mintha lepedőt venne fel az ember. A gatyáról nem is beszélek....
2015. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is az vagyok, elég fura lenne, ha elítélném :D Ráadásul magamról tudom, mi miatt vagyok ilyen jórészt (gyógyszertől való hízás), tehát nem ítélkezem úgy, hogy "biztos mert csak csipszet zabál és a tv előtt tesped".
2015. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szeretem a husibb lányokat :)
2015. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!