Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma ellopták a telóm, jelentett...

Ma ellopták a telóm, jelentettem is a rendőröknek, okos teló, mekkora az esélye, hogy visszakapjam? Attól tartok nem sok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi esély van rá, kb. 10%. Ha nem volt bekamerázva a helység,akkor még kevesebb.
2015. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kőbánya alsó vili megálló, pont felettem volt a BKK kamerája, ültem nyomkodtam a tlóm, a fószer szépen sétált, egyszer csak kikapta a telót a kezemból és futott. Nagy tatyóval voltam, nem is tudtam utána futni, kiabálni neml áttam értelmét, mert pont senki nem esett az útjába -.-
2015. márc. 15. 23:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha eladja egy mobilkereskedőnek egész nagy.

Nekem 3 hónap múlva lett meg. A tettesig még nem tudták visszavezetni a nyomozást.

2015. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi mást csinálhat vele? :o és ha nem mobil kereskedőnek adja el, hanem ő valakinek, akkor mért kisebb az esélye? A mobilkereskedők utána néznek, hogy lopott e? Vagy hogy működik, nagyon nem vágom :).
2015. márc. 15. 23:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a kereskedőktől tudnak a teloikról listát lekérni, honnan van, számlák, sb, ha nincs róla papír, lopott.
2015. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha eléggé fogyatékos a tolvajod, akkor bekapcsolva hagyhatta a helymegosztást is és az folyamatosan tölti fel a netre az információkat. Van, hogy csak a toronyt tudja belőni, de ha használja a GPS-t, akkor pontos helyet is mutathat.


[link]


Itt jelentkezz be a telefonos adatokkal (ha androidos volt egyáltalán) és láthatod, hogy merre jártál. Ha mákod van, akkor a tolvajt is fogod látni.


Egyébként meg a szolgáltatók elvileg IMEI szám alapján, valamint a tornyok segítségével meg tudják körülbelül találni. Mindig ha térerőt keres a telefon, akkor beküldi a toronynak a számodat.


Szóval szerintem van esélyed, hogy visszakapd. A tettes már neccesebb. Attól függ, hogy mennyi esze van. IMEI számmal nem nagyon lehet babrálni. Csak szervizes cucokkal talán.

2015. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy a google adatok megszűntek még kispest környékén, én ugye alsón szálltam, és ott is lopták el. Pedig reménykedtem, hogy meglelhetem. Most anyáék letiltották a számom, mert előfizetős, hogy ne csináljon számlát, így nem is tudom, hogy be van e kapcsolva, lehet hülyeség volt ez nem tudom, talán ha wifiznek vele, vagy nem tudom. De egyébként elég gyakorlottnak tűnt a csávó :o
2015. márc. 16. 00:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
volt osztálytársamnak anno megtalálták, de lehet köze volt hozzá hogy az igazgató durván nagy balhét csinált az ügyből, meg hát nem pár 10ezer forintos telóról volt szó. elméletileg megtudják találni. kérdés akarják-e igazán.
2015. márc. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És hol esélyes, hogy az elkövető túlad rajta? Mondanátok helyeket pesten? Van értelme ellátogatni oda?
2015. márc. 16. 16:41
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Arra egyébként nem gondolsz, hogy ha nemlennél ilyen szerencsétlen, most meglenne a telód? Valamiért nemtudlak sajnálni. Egy futva menekülő tolvajt a legkönnyebb elkapni (bár lehet csak leendó rendőrként látom így).
2015. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!