Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Mi a véleményet...

Szeretsz még? kérdése:

Férfiak, fiúk! Mi a véleményetek az átlag magyar nőkről?

Figyelt kérdés

Barátaim szerint a magyar nők többsége csúnya és buta. Ennek ellenére mégis nagyon odavannak magukkal.Szerintem ez egy kissé eltúlzott álláspont, de azért van benne bizony igazság.

Szerintetek?



2015. jan. 19. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Való igaz, h túlértékelik magukat és nagyon pénzcentrikusak, a hűséget pedig csak hallomásból ismerik.

Szerencsére vannak kivételek.

2015. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Kétdimenziós gondolkodással tényleg így tűnhet. De a "magyar nők többsége" azt jelentené, hogy ismerik az összeset. Lehetséges ez? Nem. Ha pedig valaki csak néhány nőt ismer, az nem számít reprezentatív felmérésnek, ergo teljes ostobaság.
2015. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nők:))

(van köztük mindenféle, külsőre is, meg belsőre is)

2015. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha sétálsz az utcán Magyarországon és, teszem azt, Németországban, akkor mellbevágó a különbség "jó nő" tekintetében. Nálunk az átlagos, szomszédlány, kedves arcú lány Németországban kiemelkedően szépnek számít. Ez van, ez a genetika. Plusz ami nekünk "ismerős", amit megszoktunk, az nyilván jobban tetszik, mint az, amit nem.

Az, hogy ki mennyire van elszállva, az egy más kérdés.

2015. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a külsővel nincs gond, de nagy többségük tényleg elég buta.
2015. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek a négyessel, szerintem a magyar nők többsége kifejezetten szép. Nem hiába mondják azt, hogy a magyar lányok a legszebbek :)


Én butának vagy pénzéhesnek sem mondanám őket. Szerintem szerencsés helyzetben vagyunk mi magyar férfiak világviszonylatban :)


20/f

2015. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Én csak középiskolás szinten látom a dolgokat, de jól sz**atja őket az élet...

Külsőleg semmi baj, belül viszont... ajaj

2015. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Világviszonylatban közepesen szépek, jobbak, mint egy német, vagy holland nő, de sehol sincsenek, a szlávokhoz, vagy az ázsiai nőkhöz képest.

Ha a belső tulajdonságaikat nézem, akkor a véleményem lesújtó. Nagyképűek, egoisták, ostobák és műveletlenek, ehhez iszonyatos mértékű arrogancia, valamint az empátia és az erkölcs teljes hiánya társul. Persze van pár kivétel, százból kb. öt normális. Amit írtam, az a harminc alatti fiatalokra vonatkozik, az idősebb hölgyek lényegesen normálisabbak, de náluk is van nem kevés ultrabunkó.

2015. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A külső fontos, magunkból hozzuk ki a legjobbat, persze. de ez nem jelenti azt, hogy meg kell szűnnünk embernek, emberségesnek lenni.


Én úgy gondolom, hogy ez is, ahogy sok minden más, nem csak az elsődleges szocializáció hozománya, hanem a társadalomé is. Sok gyerek jó családból jön, mégis erős a barátok befolyása, vagy esetleg a szép, vagy luxusélt iránti vágy, és máris hopp, kaptunk egy hataloméhes, vagy épp karrierista, esetleg pénzéhes embert. (Nőt, vagy férfit mindegy, de maradjunk a nőknél.)



Hiába szép a tányér, ha nincs mit enni belőle.

2015. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

"Kétdimenziós gondolkodással tényleg így tűnhet. De a "magyar nők többsége" azt jelentené, hogy ismerik az összeset. Lehetséges ez? Nem. Ha pedig valaki csak néhány nőt ismer, az nem számít reprezentatív felmérésnek, ergo teljes ostobaság."


inkább a hozzászólásod ostobaság. a te logikád szerint akkor gyakorlatilag semmiről nem alkothatunk véleményt, hiszen nem ismerjük mindet, tehát mehetsz elmagyarázni, hogy mostantól ne mérjék a tv műsrok nézettségét, hiszen ha nem kérdeznek meg mindenkit, akkor nem ér semmit, ahogy a közvélemény-kutatások is hülyeségek ezek szerint.

persze tudom, h komolytalan a hozzászólásod, és csak mellébeszélés, de hátha megpróbálsz gondolkodni mégis.

ha vki 20-30-40 évig magyar nők között jár, és azt tapasztalja, h nagy részük x, akkor nagy eséllyel az egész ország női x-ek.


"Világviszonylatban közepesen szépek, jobbak, mint egy német, vagy holland nő, de sehol sincsenek, a szlávokhoz, vagy az ázsiai nőkhöz képest.

Ha a belső tulajdonságaikat nézem, akkor a véleményem lesújtó. Nagyképűek, egoisták, ostobák és műveletlenek, ehhez iszonyatos mértékű arrogancia, valamint az empátia és az erkölcs teljes hiánya társul. Persze van pár kivétel, százból kb. öt normális. Amit írtam, az a harminc alatti fiatalokra vonatkozik, az idősebb hölgyek lényegesen normálisabbak, de náluk is van nem kevés ultrabunkó. "


egyetértek. Ez a magyar nők a legszebbek csak szokásos nagyképű magyar mondás. valójában közepesek, csak abban tudnak kitűnni, h kihívóan öltöznek, túl sok sminket használnak, és jóval beképzeltebbek, mint mondjuk egy nyugati nő.

az probléma, h az átlag magyar férfi sem túl igényes és értelmes, a magyar nők egy sminkkel elhitetitik velük, h "szépek". ha megnézel pl. egy fiatal lengyel nőt, semmivel nem rondább, mint egy magyar, sőt..a különbség az, h normálisan néz ki: nincs vagy alig van smink és nincsenek feltolva a mellei, magyarán nem mű.


mondjuk az igazsághoz tartozik, h Magyarországon a férfiak is beképzeltebbek, tehát az átlag magyar is beképzelt és egyszerű ember.


igazából a magyar nőket szinte csak szexre használják. báj, nőiesség már nem nagyon van bennük, a többi belső értékről már ne is beszéljünk. ami viszont hihetetlen, h tényleg a több diplomás nők többsége is mennyire buta. magolni azt tudnak, de felét nem értik annak, amit olvastak, ez pl. ezen az oldalon is kibukik. amikor érvelni kéne vagy megérteni vmit, akkor megáll a tudomány. persze ez nem magyar sajátosság, csak elég ironikus, h a magyar nők mennyire okosnak hiszik magukat, miközben...

a másik baj, h nagyon gyerekesek: az intelligenciához tartozna az is, h mondjuk el tudja fogadni a kritikát, tud érvelni, nem csak személyeskednek.

2015. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!