Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
magas, alacsony, szemüveges, okos, hülye, hosszú hajú, rövid hajú, fogszabályzós, vicces, kedves
2015. márc. 18. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

alacsony, hosszú haj, vicces, kedves


Ezeket nézem, figyelem

2015. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
155-175 cm-es tartományba mind 1 szemüveg se zavar engem sok lánynak jól áll természetesen ne legyen segg hülye hajhossz és szín mind 1 fogszabályzó se nagy probléma kicsit legyen vicces is de ha olyan a helyzet akkor komoly legyen és legyen őszinte 21/f
2015. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
150-170centi hosszú haj lehessen vele hülyülni, értelmes komoly ha kell, legyen szexes széparcú ennyi
2015. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szép hosszú, természetes szőke haj, magas, de ne legyen nálam magasabb, és vékonyabb alkatú, de ne az az anorexia stílus, hanem a normális. Az arca annyi hogy csak fogjon meg valamivel, a többi lényegtelen.


Kitűnő tanuló nem kell hogy legyen, de bukni ne bukjon. Az a lényeges hogy 2 lábbal álljon a földön.


Szeretem ha egy lány vicces, néha kicsit bunkó :D De persze legyen nagyon kedves, és fontos hogy meg legyen az a tulajdonság, hogy mások helyzetébe bele tudjon gondolni, ne csak szűken magára, és az ő dolgaira koncentráljon.


Ha ránézek jusson egy picit saját magam eszembe, tehát hasonló stílusúak legyünk :)

2015. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A magassága nem számít, hogy szemüveges-e, vagy sem, mellékes. Én is az vagyok, szóval mindegy :)

A hajstílusnál inkább hosszú, de ha nem ez a "felynírt" rövid, akkor az sem baj.

Az általad írt "okos, vagy hülye" szempontról csak annyit, hogy az alapműveltsége legyen meg, és ne legyen olyan, hogy hiába magyaráz neki az ember, se kép se hang.

A fogszabályzó olyan, mint a szemüveg. Engem nem zavar.

Természetesen előny,ha van humorérzéke, érti a viccet.

Belső tulajdonságok közül nekem még fontos, hogy legalább minimálisan legyen racionális gondolkodású.

Egy utolsó szempont, ami igazából a külsőhöz kapcsolódik, hogy ne legyen túl kövér- nem rossz szándékkal mondom, csak nekem nem jönnek be.


Ennyi hirtelen. Ha kérdésed van, nyugodtan írd meg ;)

2015. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös te hány éves vagy?
2015. márc. 18. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
18 (#5)
2015. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2015. márc. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!