Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk nektek be jönnek a fiús...

Fiúk nektek be jönnek a fiús lányok? (15)

Figyelt kérdés

külsöre már nem vagyok annyira fiús (hosszu haj, lányruhák amiben jol nézek ki) természetileg meg imádok focizni :)

nagyon érzékeny vagyok ha kiabálnak velem (ez inkább lányos)

de ha fejbe vagy hason rugnak nem sirom el magam ha nem megyek tovább

külsöleg nem vagyok tökéletes...

Jobban szeretem a fiu társaságot ...

az osztály társaim mindig mondják hogy milyen fius vagyok mert nem nyavajgok .. ti oda mennétek hozzám??



2013. okt. 12. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Sosem értettem, hogy a "nyavajgást" miért azonosítják mindig a nőkkel...
2013. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiú barátom a legnagyobb hisztérika, akit csak ismerek, nem igaz, hogy a lányok a nyafibbak. Minden 15 éves lány jobban szereti a fiú társaságot, ez abból fakad, hogy elkezdünk érdeklődni a fiúk iránt.

Én is szeretek focizni, pedig nem vagyok jó benne, ennek ellenére nem érzem magamat fiús lánynak. Alapjáratban azt nevezik fiús lánynak, akinek rövid haja és igénytelen öltözködési stílusa van, te tökéletesen lányos lány vagy.

Én ugyan nem vagyok fiú, de azt biztosan tudom, hogy nincs olyan lány, aki soha életében egy srác érdeklődését sem kelti fel, legfeljebb olyan, aki nem veszi észre.

Nálunk van egy tényleg fiús lány, hó végén lesz az első évfordulója a pasijával.

Hajrá :)

2013. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy nő nőies. Nem attól lesz valaki nő, hogy nyavalyog.

Szeretem, ha a nőt női dolgok érdeklik, nőiesen viselkedik. Nem baj, ha szereti a fiús dolgokat is, de ne azért tegye, mert akkor menőnek fog tűnni. Ismerek csajokat, akik csak azért vedelik a sört, mert azt hiszik, hogy attól fúdemenők lesznek a pasik körében. Ez a hozzáállás esetleg 18 éves korig beválik a fiúknál, utána már nem.

Szánalmas az ilyen.

2013. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az arcod nem fiús akkor semmi gáz,söt rövid haj szép arc=szeretem♡
2013. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!