Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek van még...

Van olyan, akinek van még türelme a telefonos piackutatást végighallgatni meg a sok más sületlenséget?

Figyelt kérdés

Olvagatom az álláshirdetéseket, ennek kapcsán merült fel bennem a kérdés.

Mikor itthon vagyok hétköznap, legalább naponta 1 telefonhívás jön vezetékesen, hogy ilyen ingyenes előadásra hívank, ilyen kutatást végnek, csak10kérdés, bizrosítás blablabla, kapásból megugrik a vérnyomásom már, ha csak csörög a vezetékes lassan...

Valakinek meg ugye ezt is csinálni kell, sajnálom őket marhára, mert nem hiszem, hoyg agyon lennének fieztve a telefonálgatásért, ráadásul én mindig rossz partner vagyo kebben, mert rettentően unom az ilyen hívásokat és inkább rácsapom a telefont (az előfizetés lemondása nem opció, pár rokon miatt), van itt olyan vállalkozó szellemű bátor egyén, aki képes ezeket még meghallgatni?


2015. márc. 18. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is felveszem, de amikor tudatosul bennem, h mit akar,

annyit mondok viszlát, és lerakom.


Az utcán amikor meg pl kutyát sétáltatok, vagy csak jövök-megyek, ott is mindig megtalálnak és elkezdenek szaladni utánam papírokkal a kezükben. Általában direkt nem nézek rájuk, de akkor is megszólítanak és így mondom, hogy: - Nem, utána meg menekülni kezdek.

2015. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Értem én, hogy ez a munkája, de engem meg idegesít. Udvariasan, de azonnal rövidre zárom, ne húzzuk fölöslegesen egymás idejét.
2015. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!