Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzzel érdemes elindul...

Mennyi pénzzel érdemes elindulni Angliába?

Figyelt kérdés
Mennyit kéne összegyűjteni hozzá, hogy ameddig az ember talál valami munkát, addig meg tudjon élni?
2015. márc. 20. 16:41
 1/10 anonim válasza:
Én haverommal megyek ősszel, mi fejenként néhány százezret viszünk (500-800), biztos ami biztos.
2015. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 1millioval. Az kitart olyan 2-3 honapig az elejen. En is erre gyujtok most. :)
2015. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy már úgy jössz-e ki, hogy van munkad vagy hogy utána fogsz keresgélni, mert az eltarthat egy darabig. Én Skóciában vagyok majdnem 5 éve, Londonban kezdtem, de nem tetszett. Én kb 2honap után találtam munkát. Az jó ha van nálad kB £1000 kezdesnek. Az nem baj ha több és próbálj úgy kijonni hogy már lebeszeltel munkát vagy legalább egy pár interjút. Sok sikert! Itt sincs kolbászból a kerítés, mint azt sokan hiszik. Én egy hónapig hajléktalan voltam mielőtt találtam munkát és egyenesbe jöttem, mert nem volt elég pénzem a kezdéshez
2015. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha még nincs munkád, Londonba 3000-4000 GBP-nél kevesebbel nem indulnék, vidéken el lehet lenni kevesebb pénzből is.
2015. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En ugy jottem ki, hogy mar volt munkam, de egy honapot kellett varni a fizetesre. 800 font volt nalam, de fizetesnap elott par nappal mar semmi penzem nem volt. Kaucio+elso havi lakber, tomegkozlekedes, kaja. Meg csak nem is koltottem semmi olyanra, ami nem volt letszukseglet. Meg szerencse, hogy nem Londonban elek, ott ehenhaltam volna :)

Ha nincs biztos munkad, akkor attol fuggoen, hova koltoznel, en egy olyan 1500-2000 font minimumot mondanek - ha London, akkor duplajat. Sosem lehet tudni, milyen varatlan kiadas erhet, mikor talalsz munkat, milyen helyen lesz a szallas, hogy alakul a kaucio, stb.

2015. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább 1000 font legyen a kártyádon de inkább 2000 az már elég jó induló összeg, annyival 2-3 hónapot simán ki lehet húzni, annyi idő alatt pedig kell hogy találj magadnak valami melót.
2015. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Legalább 1000 font legyen a kártyádon de inkább 2000 az már elég jó induló összeg, annyival 2-3 hónapot simán ki lehet húzni, annyi idő alatt pedig kell hogy találj magadnak valami melót."


Igencsak izgalmas túlélő-realityt lehetne forgatni ezzel az ötlettel. 3 hónapra adni mindenkinek 1000-2000 fontot és kiereszteni őket London utcáira. Lehet, hogy ezt el is adom a Discoverynek.

2015. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Igencsak izgalmas túlélő-realityt lehetne forgatni ezzel az ötlettel. 3 hónapra adni mindenkinek 1000-2000 fontot és kiereszteni őket London utcáira. Lehet, hogy ezt el is adom a Discoverynek."


Egy évet éltem Londonban, 1200 fonttal mentem ki, tudom mit beszélek.

2015. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IsmErősöm pár száz ezerrel ment ki, majd elfogyott és hazajött, mert nem talált munkát. Nem érte meg.
2015. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7.5 éve párommal 250-250 ezer forinttal jöttünk ki. Szállást intézte ismerősünk-persze mi fizettük, egyéb nem volt letudva. Munkát párom 2, én 3 hét után kaptam. 3. héten párom fizetést kapott. A pénzünk igen csak a végét járta, mire megkaptuk az első fizut. Kis gyárváros.

Én azt mondom, minimum 500 ezer fejenként. Londonban fogalmam sincs, biztos pár százassal több.

2015. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!