Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magányos, megtört emberek...

Magányos, megtört emberek akit mindig negatívan válaszolnak itt Gyk-n?

Figyelt kérdés
Van az a tipikus válaszoló aki mindig bunkó akár mit kérdez az ember. Ezek az emberek magukra haragszanak vagy másra burkoltan és itt élik ki magukat töbnyire vagy tényleg ennyire kiborító az a kérdés számukra amire mások normális választ tudnak adni?

2015. márc. 23. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Túl sokat gondolsz bele. Egyszerű trollok. Ennyi.
2015. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én magányos, és megtört vagyok, de legtöbbször normálisan válaszolok.
2015. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem értek egyet az elsővel. Tényleg van ,aki névtelenül ide vetíti ki a szomorúságát.
2015. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen normális emberi viselkedésminta. Kicsit elkanyarodva, volt a World of Warcraft nevű játékban egy olyan hiba, amivel a benne lévő játékosok egymásnak halálos betegséget adhattak át ami halált okozott. Szakértők megfigyelték hogy a játékosok egy része szándékosan terjesztette tovább a betegséget pusztán azért hogy másoknak ártsanak. Itt is a válaszolók egy része szándékosan olyan választ ad ami másoknak árt valamilyen módon.
2015. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
És te ezzel miért foglalkozol?:)
2015. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A trollok más óriát képviselnek én azokra gondolok és bocs a durva sárkított példáért akik: egy olyan kérdéshez hogy van egy fél hónapos kutyám mi legyen a neve? Oda írják hogy dögöljön meg a szomszéd lova is nem csak a kutyád.
2015. márc. 23. 22:48
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért foglalkozom vele? Igazából okom nincs unatkoztam és elkezdtem nézni a gyk-t éz feltünt a nagyszámú negatív válasz. Felmerült bennem a kérdés. Szeretek megérteni dolgomat, embereket, érzéseket.
2015. márc. 23. 22:52
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Valószínű ez ilyen adok kapok dolog lehet itt, ő is kérdezett valamit, és hülyeségeket írtak neki, vagy haragszik egy bizonyos kategóriájú emberekre, és mivel arctalan a gyk, mindenkire ezt vonatkoztatja.

Hosszú időnek kell eltelnie, míg hozzászokik az ember a gyk-hoz, én az oldalt hibáztatom főleg, jóideje nem változik, és a szerkezete miatt rengeteg konfliktushelyzet van.

2015. márc. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Én is magányos, megtört vagyok, de sose válaszolok bunkón.
2015. márc. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Akkor szoktam negatív lenni ha nagy butaságot ír a kérdező és már tényleg bosszant, ill egyes témákra:

Tini szexelőkre, felelőtlenül védekezőkre, vagy ha defektes az illető de a defektjét rá akarja erőltetni mindenkire, mindezt irodalmiasan adja elő, mint ha művelt lenne, de beszélgetni nem lehet vele, mert mindent kifordít. Vagy pl van egy kérdés szex témában, amire válaszolok és jön privátban néhány levél, aki meg akarna d ugni. Finoman elhajtom a tudja hova, erre visszaír két sort, amiben minden szót ki lehetne sípolni.

2015. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!