Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magányos, megtört emberek...

Magányos, megtört emberek akit mindig negatívan válaszolnak itt Gyk-n?

Figyelt kérdés
Van az a tipikus válaszoló aki mindig bunkó akár mit kérdez az ember. Ezek az emberek magukra haragszanak vagy másra burkoltan és itt élik ki magukat töbnyire vagy tényleg ennyire kiborító az a kérdés számukra amire mások normális választ tudnak adni?

2015. márc. 23. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy elsőre bunkónak tűnik egy válasz, de nem mindenki tudja "rózsaszín ködben" nézni a világot, így néha sokaknak fáj(hat) a valóság, amit ők úgy könyvelnek el, hogy "na megint egy bunkón válasz jött".
2015. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez gerjeszti magát, aki elég ideje olvassa a gyk -t az egyszerűen kiég a sok szellemi kútmérgezéstől, és ki van már a f#sza az egésszel, hogy már itt is 30 ból ha jön 1 érdemleges kérdés, a többi vagy helyből f#szság vagy milliószor megválaszolt és kitárgyalt kérdés ami már kb. 6-8 éve is meg volt válaszolva.
2015. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen. Aki a való életében elfoglalt és boldog, az trollkodni sem fog...
2015. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül vagyok én is, igazából már nem is nagyon tud izgatni, mert beletörődtem. De ettől függetlenül én azért járok fel ide, hogy ahol lehet értelmesen próbáljak segíteni. Aztán más kérdés, hogy az ember hiába szeretne normálisan válaszolni, sokszor jönnek a trollkodók belekötni vagy lepontozni, de ez már nem igazán érdekel, egy kis jó érzéssel tölt el, ha tudok valakinek segíteni, számomra ez az amiért feljárok ide.
2015. márc. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Igen a másik dolog meg, amit már többször is leírtam, hogy hülye kérdésre csak hülye választ tudok adni.
2015. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%

Csak egy kis mellékszál:

"Aki a való életében elfoglalt és boldog, az trollkodni sem fog..."


Szerintem is így van, többnyire... Aztán lehet, hogy én is tévedek, és még csak nem is jellemző. Mint a kakiszex esetében: nézed az embereket, és senkin se látszik hogy arra kattan. Pedig akkor is ott van egy bizonyos hányad... :)

2015. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az emberek modorát nem föltétlenül kell a személyes életükhöz kötni, de sokan megteszik, mert szokásos reakció, ha valakit megsértenek interneten, úgyanazzal a sztereotípiával vágni vissza.

ezzel csak annyi a baj, hogy nincs túl sok értelme, logikusabb egy embert a bunkóságáért leszólni, ha már az a tulajdonképpei probléma, mint a személyes életéről találgatni és azzal sérteni.

2015. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki bunkó, abból nem egyértelműen következik, hogy rossz életű, még akkor sem, ha emiatt rögzik a tökéletességhez viszonyítják, és úgy próbálják megsérteni. Szerintem egyszerűen csak a neveltetéséből, vagy az emberek iránti empátiájából jön, vagy éppen bizonyos témák zavarják, amikkel szemben túl előítéletes.

Néha sértegetéssel eléggé lehet hatni az emberre, pl. leértékelsz valakit mindenek ellenére, aki elszégyeli magát, azért mert elhiszi rólad, hogy te épp sokkal szuperebb vagy.

2015. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
*rögtön, - elírásért bocsi.
2015. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azert kerded mert hiszed hogy a trolloknak is van szivuk ami ertheto hiszen a net trolljai is emberek szoval nekik is van lelkuk :D
2017. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!