Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anya olyan ételeke...

Mit tegyek? Anya olyan ételeket készít amit nem szeretek.

Figyelt kérdés

Pár napja kelkáposztafőzeléket csinált, nem szeretem. Ma rakott krumplit készítet, szeretem de rakott bele kolbászt, nem válogathatom ki. Vagy megeszem az egészet vagy nem eszek. Holnap salátát szeretne csinálni, de mindig fonnyadt gyümölcsből, zöldségből készíti el és csodálkozik miért nem eszem meg. Már nagyon sokszor beszéltem vele de nem érdekli.

14/L


2015. márc. 25. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik éhen maradsz...
2015. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne vàlogass,örűlj neki,hogy ehetsz! Ráadásul nem is rossz ételeket..

Ha meg nem bírod megenni,hát jó éhezést!

2015. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán csak ki akar veled cseszni. Azt hiszi, hogy ő ezzel most de nagyon betett neked. Jobb lesz ha megeszed, amit csinál, azzal tudsz leginkább visszavágni neki.
2015. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tegnap is megettem nagy szenvedéssel, de ma kihánytam. Ennek mi értelme??
2015. márc. 25. 18:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak veled egyidosek akik orulnenek, ha ilyeneket ehetnenek. Meg a fonnyadt gyumolcsot, zoltseget is joizuen ennek meg!
2015. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked valami bajod van ha már ki is hánnyod.
2015. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy finnyás-e a csaj, vagy tényleg valami baja van. A faszé nem lehet olyan kaját csinálni, ami a család összes tagjának megfelel? Meg mi az, hogy nem érdekli az anyát a saját gyereke. Sohasem értettem, hogy mi értelme van kiszúrni a saját gyerekünkkel.
2015. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne anyám...
2015. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hiába írjátok neki, hogy sokan rosszabb helyzetben vannak, ez rajta nem segít sajnos. A legtöbb embernél vannak sokkal rosszabb sorban élők, de nem élhetünk úgy, hogy folyton bűntudatunk legyen, amiért nekünk más élet jutott. Sajnos valljuk be, elég gonosz húzás, hogy habár megengedhetnék maguknak, képtelen olyat főzni, amit a fejlődésben lévő gyerekük is megeszik.


Néha bizony nálunk is volt, hogy édesanyám olyat főzött, amit nem szerettem - neki a kedvence volt, nyilván néha el szerette volna készíteni. Arra viszont mindig figyelt, hogy nekem is legyen olyankor valami ennivaló. Vagy két fogás volt, és akkor csak az egyiket ettem, vagy volt pl. valami hideg élelem, amit megehettem a főtt étel helyett. Engem még meg is kérdezett előtte mindig, nem lenne-e gond, ha ilyen ételt főzne aznap. Ezt is lehet normálisan csinálni.


Nincs valamennyi zsebpénzed esetleg? Abból tudnál venni magadnak legalább egy zsömlét, zacskós/bögrés levest vagy valamit, amit megehetnél.


Remélem azért anyukád észbe kap majd! :(

2015. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anyukád azt szeretné, hogy ne legyél finnyás, válogatós, nyafka kis nebáncsvirág királylány.

Egyébként pedig fogod magad, elmész bevásárolni és te csinálod innentől a kaját. Aztán rájössz, hogy nem lehet minden nap flancolni és a rendelkezésre álló alapanyagokból sem lehet bármit főzni.

Egyébként meg csinálj egy szendvicset magadnak, az iskolában úgyis eszel, szóval éhen nem halsz. Ja, hogy az is fujj? Akkor tényleg csak nyafogni tudsz.

2015. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!