Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet Ez? Szeretnék konkrét...

Mi lehet Ez? Szeretnék konkrét öszinte választ kérni.

Figyelt kérdés

volt egy régi szerelmem, de egészség ügyből, egy kis időre megszakadt.Mivel agyhártya gyulladással műtöttek, és ami nem volt egyszerű(az orvos szerint) így minden emlék elszált. majd megismerkedtem egy akkor aranyos fiúval, kis idő mulva, kb fél év után össze költöztünk, majd házasság, és gyerek. Ez idő alatt a volt szerelmmem kereste azt alányt akibe azt a szerelmet látya, amit neki nyújtotam érzelmileg. úgy tünt, nem találta meg. A műtétem után, rá 3 évvel jöttek vissza az emlékek ő volt a legelső. irtam neki nagy örömmel levelet, és találkoztunk is, de mondtam neki, hogy van már családom.ő erre azt mondta, hogy akkor is lehet azért szeretni, nem? erre a válaszom igen volt. Ő akkor is pár keresésben volt gőz erővel.Pár évig még össze jöttünk, majd mivel a házasságom megromlott, igy jobban összejöttünk. azt már nem tudom leirni, hogy milyen képet vágott, de ugy gondoltam, jó, ez volt az utolsó tali, de valahogy mindig felhívott, és beszélgettünk,. Érdeklödtünk egymás iránt és ápoltuk hosszú éveken keresztül a kapcsolatunkat.A végénél már össze jött egy lánnyal, és kikérte a véleményemet, ami elégedett reakciót váltott ki szívem szerint mondtam volna a csajnak, hogy vigyázzon rá és becsülje meg. a volt szerelmem el is jegyezte a párját, és azt is bejelentette, hogy felbontották az eljegyzést

Én akkor erre azt montam, hogy ne csináljon a csajból hülyét megfogadta a tanácsomat, és el is vette feleségül.

Majd az esküvő után mikor találkoztam vele, azt mondta, hogy utálja a csajt, amit nem hiszek el, mert akkor a feleségéből nem lenne két gyermekes anyuka!2009ben házasodtak,és 2014be jött az első gyerek, és pár hete meg amásodik. mielött a csemeték megérkeztek volna,E-mail ez tünk. Anyossal, két sogornővel egy sogorral kell egy házat megosztanunk, de kétszintes ami nem jelent semmit de a számitógép Közös most nincs itthon senki, és mivel szabi napon vagyok, Ezért irok mostmert valami történhetett, amiért nem tud E-mail en elérni, és nem is hív fel.de tudja, hogy hol lakom, és akárhányszor a lakoterületemre van beosztva, ki nem hagyná az utcámat. Érez e még irántam valamit, vagy csak kiváncsi rám? szeretnék választ kapni

Elöre is köszönöm:Hablatyka.


2015. márc. 26. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem értem, pedig Isten látja lelkem megpróbáltam értelmezni miről beszélsz.
2015. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:

MI a kérdés? Mi lehet ez? - ez akar lenni a kérdés?

Fura történet, arról szól, hogy nem vagy hűséges se te, sem pedig az első nagy szerelmed..

2015. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érez, mindig is érzett. Te nem így gondolod?

Ne felejtsd el kitörölni az előzmenyeket a cookie-kal együtt a számítógépből :)

2015. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még szerethet. Mennyi ideje elérhetetlen?

Lehet, hogy teljesen túl akar rajtad lépni, lehet, hogy csak közbe jött neki most valami és nagyon elfoglalt.

Szerintem jó lenne tisztáznotok a dolgokat és vagy összejönni vagy végleg szétmenni, de úgy, hogy ne is keressétek egymást. Adjatok magatoknak esélyt a boldogságra vagy együtt vagy külön.

2015. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!