Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok Zayn kilepesehez?

Mit szóltok Zayn kilepesehez?

Figyelt kérdés
Csak 1D fanokat szeretnék olvasni. Vajon mi lehet az oka?

2015. márc. 26. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóhoz sem jutok :(((( attól tartok a banda meg fogja sínyleni ezt :(((((
2015. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
He?
2015. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nagyon nagyon szomorú vagyok. Szerintem ő volt a legtehetségesebb a fiúk közül (persze mind az öt fiúnak remek a hangja )

azért lépett ki mert túl sokat stresszelt a munkája miatt és mert a hírnév miatt nem lehetett normális élete és a magánéletében is gondok akadtak emiatt :( :(

2015. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egyszeruen meg mindig nem fogtam fel. Elképesztően szomoru vagyok, ha eszembe jut, egybol elmegy a kedvem mindentől. Megertem az okát, hogy miert lépett ki, én se birman elviselni, ha minden lépéseket figyelnek, es nem lenne normalis életem. Nagyon imádom az ot fiút, nekem is Zayn volt a kedvencem, igy meg inkabb elszomorot a döntése, de én támogatom ot, mert tudom, hogy neki most az a legfontosabb, hogy a rajongók nelle álljanak, es támogassák!! :) :(
2015. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 abszintszalonna válasza:
Azota mar naughty boyyal dolgozik. En nem hiszem hogy az a valos ok amit mondott/kiirtak a lapra. Sose fogjuk megtudni miert. Vagy a hatterben van valami uzleti problema vagy megunta a sracokat
2015. márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudtam ki az a személy, miután megtudtam, leszartam
2015. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik komolyan beszéltek. Én is nagyon sajnálom. Ő volt a kedvencem! És szerintem sem ez az igazi ok, de azt már tényleg sohasem tudjuk meg, de azért kíváncsi lennék rá.
2015. ápr. 5. 17:50
 8/11 anonim válasza:
Szomorú de ha neki így jobb akkor támogatni kell mert eddig ő támogatott minket úgy hogy ő nem volt teljesen "boldog" és most rajtunk a sor hogy ki álljunk mellette akkor is ha ez nekünk nem jó!! Minden esetre az One Direction Zayn-el a teljes!!!
2015. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem sem ez az igazi ok, viszont még ha ez is az igazság akkor sem lesz már normális élete mert bárhova megy fel fogják ismerni...
2015. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nagyon szomorú voltam/vagyok. :( Azt mondta, hogy normális életet akar élni. Hát nagyon...Pár napra a kilépése után megjelentek a saját daljai Naughty Boy-al. Levágta a haját! :'( Hát a banda...Remélem nem kerül/kerűlt a sűlyesztöbe. :/
2015. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!