Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ehhez a cikkhez...

Ti mit szóltok ehhez a cikkhez? "Senkinek nem kellenek a mai férfiak/nők"

Figyelt kérdés

Senkinek nem kellenek a mai férfiak

[link]

Senkinek nem kellenek a mai nők

[link]


2014. júl. 20. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy megosztottad, szívesen elolvastam. Látjuk, hogy ez folyik körülöttünk. De többet is lehetne tenni mint, hogy a neten szidjuk ezeket.
2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak fél évet dolgoztam szépségszalonban, de a szoláriumba járó vendégkör 90%a férfi volt... no comment!
2014. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, minden ember ugyanúgy öltözködik, mindenki a divatot követi... bezzeg régen mindenki a saját egyénisége szerint öltözködött!


[link]

[link] #q=fashion+1990s&tbm=isch

[link] #q=fashion%201600&tbm=isch&imgdii=_


Ezek a mai fiatalok ... :D

2014. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem értek egyet, szerintem csak frusztrált(ak) volt(ak) a szerző(k). Max. ők nem kellettek senkinek.
2014. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket valószínűleg egy frusztrált, komplexusokkal küzdő férfi írta. Lerí a cikkekről, hogy komolyabban nem "nézett bele" a témába, nem ott fogta meg, ahol kellett volna.

Szerintem érdekesebb lett volna, ha a divat jelentőségét "elemzi", a kritizálás helyett. Divat, és már-már elvárt öltözködés mindig is volt, és lesz is, csupán a jelentősége változik. Sablonos, összedobott szar ez a két cikk. Értéktelen, semmitmondó, és tele van hülyeségekkel.

2014. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Álljunk csak meg egy kib.szcsizott pillcsire.

Ilyen mélyenszántó és magasröptű mezei ostobaságot régen olvastam. A cikk degradáló, felszínes, semmitmondó, szimplán cseszegetés céljából firkálhatták. Ráadásul mintha "kissé" azt sugallná, "Így öltözz, ezt csináld, így viselkedj - ez kell a férfinak/nőnek!", "A férfiak/nők véleménye számít igazán, nekik tegyél eleget - ne pedig magadnak", "Másik véleménye határozza meg az életed!"; ugyan, kérem.

Tessék észbe kapni, nem szapulni agyba-főbe mindenkit, mert mindig is így volt és lesz is. Ostoba firkászok.

2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#1-es szerintem nem kell tenni ezért, ezt is kinövik majd a mai fiatalok előbb-utóbb
2014. júl. 20. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!