Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ötletetek, hogy szórólapos...

Van ötletetek, hogy szórólaposként, hogy lehet bejutni a házakba?

Figyelt kérdés

Társasházakról van szó,kód nincsen.Az emberek pedig nem szeretik a szórólaposokat.

"A megbízott vagyok szórlapot hoztam" sok esetben nem működik.


Köszönöm.



2015. márc. 27. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Mindig csengess be máshoz és mond azt, hogy postás vagy.
2015. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A postás férfi így nőként nem megoldható,de köszönöm a segítséget én is gondoltam már rá.Meg a postásnak kulcsa van...
2015. márc. 27. 12:22
 3/17 A kérdező kommentje:
Más ötlet?
2015. márc. 27. 12:34
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk ezt szokták:

Jó napot kívánok! Szórólapot hoztam. Beenged?


Én mindig beengedem őket. Az se jobb ha 2 percig hol itt hol ott csöng a telefon.

A postaláda mellett van egy gyűjtő a szórólapoknak, és van aki eladja papírgyűjtésbe.

Én a mieinket hetente hazaviszem mamának gyújtósnak.

2015. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Azért zárhatóak a kapuk, hogy mindenféle idegen ne mehessen be. Te egy idegen vagy, ráadásul"szemetet" viszel, hát ne lepődj meg, ha nem szívesen engednek be, hiába csak a munkádat végeznéd.
2015. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2.ik köszönöm. :) Igen ez a módszer hol működik hol nem.


3.ik:Senki enm írta,h rólam van szó,vannak szórólapos ismerőseim és nem szemetet visznek... :)

2015. márc. 27. 13:12
 7/17 hugyosgalacsin ***** válasza:
40%
pajszer,lefizeted a szomszédnénit engedjen be
2015. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Üdvözlöm, szórólapot hoztam, be tetszik engedni/beenged?"


De egyébként ezt bárki mondhatja, éppen ezért aki egy kicsit is bizalmatlan, nem fog beengedni. A szektások, hittérítők, fényevők, árusok, csalók is bejutnak valahogy mindig, ők is mondhatják, hogy "csak szórólapot hoztam". Én soha nem engedek be senkit pont ezért... #5-nek maximálisan igaza van, nem tudom, miért lett ennyire lepontozva. Nem lehetnek ilyen naivak az emberek! Ha a kaputelefonba azt mondja egy vad idegen, hogy szórólapot hozott, mi a garancia arra, hogy az tényleg csak szórólapot hozott?

2015. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vannak csalók is igen...De azért gyanakodni sem kéne mindenkire,sok szórólapos mutatja a lapjait azt is elmondja,h melyik cégtől van.És szerencsétlen csak a munkáját végzi...Én is be szoktam engedni,amennyiben látom,h nála vannak a lapok és figyelem ahogy csunálja...Ennyi...
2015. márc. 27. 15:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy csak a munkáját végzi. De az, hogy ott áll a kaputelefonnál, azt hogy lehet látni? Nálunk és az ismerősöknél sem lehet lelátni a kapucsengőig, ha felveszem a telefont, pláne ha a ház másik oldalára csönget be. És sok helyen ki is vín írva (nálunk is), hogy idegeneket ne engedjünk be, valahogy mégis bejutnak...
2015. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!