Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek, h nem fogok bejutni...

Félek, h nem fogok bejutni arra az egyetmre amelyikre szeretnék és már szóbelire sem tudok tanulni a stressz miatt. Hogyan váltsak gondolkodás módot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt most arra van szükség, hogy lenyugodj. Elsősorban. Az írásbeli hogy sikerült? Mennyit tanultál eddig a szóbelire? Ha úgy érzed, hogy már eleget, akkor kapcsolj ki egy kicsit. valami kis program barátokkal stb. Tereld el a gondolataid. Ha még nem tanultál eleget, akkor hasalj neki. Van még időd. Nem sok, de elégnek kell lennie. Használj füstölőt, szívj friss levegőt, esetleg tanulj kint a szabadban. És ne azon stresszelj, hogy mi lesz, hanem a tételekkel foglalkozz. Akkor csak arra gondolj. Sablonos szövegek, tudom. De hidd el, segít!
2014. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
enis most fogok erettsegizni es izgulok. szeribtem gondold at a dolgaidat, es szamold ele azt is h (ne adj isten) mi elsz ha nem jutsz be oda. nekem ez segitett, valami csak lesz
2014. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De attól félek ,h a másik egyetemet már akkor nem úgy fogom telejesíteni ,nem lesz motiváció.
2014. máj. 28. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem látsz a jövőbe, lehet nagyon jó is a gyakorlatban már.
2014. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!