Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Többek között The Game arcán...

Többek között The Game arcán látható egy könnycsepp tetoválás és Lil Wayne arcán 3 is? Tulajdonképpen ennek a tetoválásnak mi a jelentése? Rengeteg repper (és Gengszter) arcán van!

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy már ölt. A számuk pedig az áldozatok számát.
2015. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én úgy tudom tudom hogy könnycsepp tetoválás, pont azt jelenti, hogy öt hányszor próbálták megölni.
2015. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Wayne has 2 tear drops tattooed under his right eye and “I AM MUSIC” above his right eye. This is because he feels he is music and each tear drop represents someone who has been killed in his family."


Vagyis 2 családtagját megölték.

2015. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló buta a telikönnycsepp jelenti a gyilkolást lil wayné mindegyiknek a közepében van egy kis lyuk szval megint mást jelent.
2015. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én Amerikában élek öt éve és tetoválok is mert imádom, A könnycsepp a fájdalom, fájdalom és gyilkosság, a lukas könnycsepp egyaránt jelenti azt, hogy őt meg akarták ölni illetve azt, hogy valakit megöltek aki nagyon fontos volt neki! A teli az pedig azt, hogy ö gyilkolt mert nem volt más megoldás számára! De aki tele könnycseppet visel az is a megbánást probálja kifejezni, a Könnycsepp minden esetben a fájdalom ami a gyilkosággal függ össze.
2015. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2015. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5

Nem feltétlenül, max a bandákban. De ott jelentheti azt, hogy mennyi időt töltött börtönben, vagy hányszor ítélték el. Nem feltétlenül függ össze gyilkossággal.(és a bent töltött segg tágítást is jelképezheti..)


De a bandákon kívül általában egy szeretett személy elvesztésével kapcsolják össze. Ez nem feltétlen halál. Pl. jellemző, hogy két barát csináltatja, akik nagyon közeli kapcsolatban álltak egészen kisgyerekkoruk óta, de valamiért el kell válniuk.

2015. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
az elsö és a 7es a leg butább akiknek fogalma sincsen simmiröl.. a 5öts a válasz a kérdésre, a könnycsepp minden esetben a fájdalom és gyilkosság!
2015. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
5 ös a válasz.. Fájdalom.. Akik embert öletek nem mindenki tetováltatt tele könnycseppet az arcára, ki viselné az arcán hogy embert ölt.. ki az a hülye? Csak az aki nagyon megbánta!
2015. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm? de még most sem igazán értem..
2015. márc. 28. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!