Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mi a véleményrek...

Szerintetek? Mi a véleményrek erről?

Figyelt kérdés

Sokan undorítónak tartják,ha egy nő káromkodik,

elvégre egy férfi szájából is csúnya.De találkoztam olyannal aki szerint vonzó,valaki azt mondja elfogadható és van aki természetesnek tartja.

Szerintem néha 1-1 káromkodás elmegy,de én se férfinál, se nőnél nem tartom szépenek, egyes gyerekekről pedig inkább nem is beszélek...

Szetintetek? Ti hogy vagytok ezzel a káromkodássa?

15/L



2015. márc. 28. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sem tartom szép dolognak senkinél, ennek ellenére néha nem ártana kimosni rendesen a számat.

Akkor káromkodom, amikor dühös vagyok, de akkor úgy, hogy ajjajj. Nyilvánosan, sok ember hallatára nem szoktam, arra odafigyelek, persze, ha az utcán belerúgok véletlenül valamibe (elég kétballábas vagyok), akkor azért kicsúszik ez-az, de inkább itthon röpködnek a cifrábbnál cifrább dolgok, na meg a munkahelyemen, de ott csak az orrom alatt motyogva.

Viszont olyan "kötőszavakat", mint b......g, g...ci nem használok és élőlényeknek soha nem mondom, hogy k.....a anyád.

2015. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!