Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki és miért költözne el egy...

Ki és miért költözne el egy lakatlan szigetre? És mit vinnél magaddal?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem költöznék ki, de egy napra kipróbálnám, ha biztosan tudom, hogy visszajönnek majd értem :D

hogy mit vinnék? ételt, italt, zyeblámpát, könyveket, pokrócot, meg valamit ami véd az eső ellen

2015. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a teljesítményvágy miatt.Nagyon szeretném tudni, hogy egy ilyen helyzetben mire vagyok képes, akár egyedül, akár csoportban vagyok ott a szigeten.Például egy öt-tíz főből álló csapat tagjaként szívesen elmennék, mondjuk egy hónapra.

Ezt persze csak akkor vállalnám, ha komoly indok esetén engedélyezett a kiszállás.

Nem sok mindent vinnék magammal, bár ez nagyban függ a sziget adottságaitól.Ha van édesvizű tó/folyó és ehető növények, állatok, akkor csak egy jó zsebkést, egy macsétát, elemlámpát, kötelet és néhány egyszerű kéziszerszámot vinnék magammal.Esetleg valamit vízhordáshoz, egy esőfogó ponyvát és egy könyvet, a szórakozás miatt.

2015. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

-gyufa

-víz

-lábas

-kés

-könyvek

-takaró, kis sátor , hálózsák

-fürdőruha

-puska

-halászfelszerelések

-tampon, gyógyszer

és mindenképpen a barátommal mennék. mi nagyon szeretjük az ilyen témájú filmeket, és sorozatokat.

ha biztonságos a sziget, szóval nincs valami fura kannibál törzs, vagy ragadozó állatok, akkor én szívesen elmennék.

persze jó, ha sok fa, bokor van amiken teremnek a gyümölcsök,zöldségek.

én igazából ellennék egy hónapokig is gyümölcsökön, meg halon.

de ha lenne mód akkor nyilván örülnék konzerv kajáknak:D

szerintem a mai világban nagy kihívást jelentene akár hónapokra eltűnni az informatika világából. de én szívesen kipróbálnám, lenne időm elolvasni a sok könyvet, tanulhatnék, és a barátommal is 24/24ben együtt lehetnénk.

mivel nem vagyok annyira szociális, ezért nem jelentene nagy problémát a kezdetekben , hogy mással nem tudok beszélni.

olvastam a Robinsont már kiskoromban is, mindig is arról álmodoztam, hogy egyszer kirpbóálhatom magam így.

de jelenleg nem sok esély van rá, még tengert se láttam sosem

2015. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és szerintem ha egy férfi meg egy nő ragad egy szigeten, akkor az pont ideális, mert a férfi jó esetben ért a barkácsmunkához,vadászáshoz, a nő meg a főzéshez,gyűjtögetéshez.

és a társaság is megvan.:))

2015. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lakatot.
2015. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyha meglennének az életkörülmények akkor igen. És senkit se vinnék magammal, megfelelő körülmények között örökre ott maradnék. Oka: A nyugalom maga.
2015. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért költöznék el? Mert nem csipázom az embereket és viszont ők sem. Ja, és ez a mai társadalom is egyszerűen visszataszító. Magammal vinném a kedvenc könyveimet, a kedvenc kabalámat, egy napelemes telefontöltőt+ a telefonomat, egy dinamós zseblámpát, kést, kulacsot, egy sátrat.
2015. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!