Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha rühellem a gyerekes...

Baj ha rühellem a gyerekes anyukákat? Annyira utálom őketz, hogy legszívesebben elküldeném őket együtt egy lakatlan szigetre! És egymást piszkálják!

Figyelt kérdés

Gyűlölöm őket! Mindegyik akivel találkoztam kioktatott, és elküldött a francba a gyerek védelmében!

Mentem bicóval, és eléesett a gyereke előttem, de simán megálltam, még csak rá se gurultam. És elkezdtett velem ordibálni, hogy mit száguldozok a járdán, és ha elütöttem volna? Akkor mit csinálok???



2013. dec. 21. 10:41
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

A másik, hogy parkban ülünk, szól a telefoonról a zene, az anyuka meg oda jön, hogy mit vagánykodunk itt, kapcsoljuk le, nem a miénk a világ! És hogy a gyerekét kihozza ide a csöndbe, mi meg feltöjük a csendet! Ja a gyerekét a csöndbe... Ordítozott ott, meg hisztizett, az nem töri a csöndet?

Harmadik, kint cigiztünk, és erre mehetne másmerre is a parkban van több út, látja, hogy cigizünk, erre csak felénk hozza el a gyereket! Hogy mi cigizünk, és a gyereke passzív dohnyos lesz, meg minden, tilos cigizni a parkban... Tilos cigizni? Azt nem tudtuk, de akkor is, ha oda jött volna, hoyg "srácok, eloltanáttok, tilos itt cigizni, vannak mások is!" akkor elnézzést kérünk megköszönjük, és elnyomjuk! Nem vagyunk mi tahó trógerek!

De így oda jön?

Legközelebb még az arcába fogom fújni a füstöt ha ilyen lesz! És mit csinál? Megver a férje? Annak gratulálni fogok, hogy egy házi sárkányt vett el!


Már rosszul vagyok ha meglátok egy gyerekes anyukát! El akarok onnan tűnni még a boltban is ha mögöttem áll egy már azon gondolkozok mit fog oda szólni, hogy a gyerekének lelki sérülést okozok!!!

2013. dec. 21. 10:45
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Belém még nem kötött egy ilyen se, de engem is kicsit irritálnak azért. De amúgy nem baj szerintem, azt rühellsz akit akarsz, szíved joga bárkit is utálni.
2013. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
19%
Én csak annyit írok, hogy neked is lesz még gyereked! Akkor olvasd vissza azt, amit most írtál!
2013. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem csak nálad jön ki a frusztráltsága, gyerekkel kva nehéz ám! :D Én egy óra múlva megőrülök, ha foglalkozni kell velük, és hát pont a saját gyerekén vezesse le az ideget? Persze nem szeretnék én se ilyen pitiáner dolgokon veszekedni anyukákkal...

Csak tűrj, ha meg megérdemli, adj neki, nem ők a világ közepe. :)

2013. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Grielean ***** válasza:
87%
Azért amiket leírtál, ez nem a gyerekes anyukák kiváltsága, hanem olyan nőké, akik eleve bunkók, és közben még gyerekük is van. Azért nagy általánosságban, meglátásom szerint, közel sem minden anyuka ilyen ;)
2013. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%

azt én se értem, hogy minek bicikliztek a járdán? ott van az út

attól pedig nekem van herótom, amikor nagymenő kisgyerekek bömböltetik a telefonjukról a menő zenéiket..., elég irritáló

gondolom nem nagyon lehetsz idősebb 14-15 évesnél, majd ha még nősz egy kicsit, úgyis másképp fogod látni ezeket (remélhetőleg)

2013. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%

Ez az anyuka biztosan otthon is ilyen, mert keresi hogyan vezesse le a feszültségét.Lehet probléma van a házasságában.

Ne könyveld igy el az anyukákat, mert több a rendes, mint az ilyenfajták.

2013. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%
Ezek szerint nagyanyádat, meg anyádat is utálod? Tény, hogy vannak olyan anyukák, akik megőrülnek, miután gyerekük születik, ezeket én sem bírom. De azért ne általánosíts!
2013. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
nekem is van gyerekem,és igen dohányzom is.de nem a gyerek orra alá.ha nincs más választásom akkor arra kell tolnom a babakocsit,ahol bizony van cigifüst.nem tilthatom meg mindenkinek hogy dohányozzon azért mert gyerekkel vagyok.viszont a biciklivel egyet értek,ott az út.és a zenét sem szeretem.halkan halgassák,de ne ordítson.nem vagyok én sem olyan idős 19 vagyok,de vannak dolgok amiket én sem szívlelek.
2013. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodj meg kérdező, ezeknek az anyukáknak egyszer kamasz lesz a gyereke. Ugyanúgy fognak a járdán biciklizni, telefonról zenét bömböltetni (és ezzel minden járókelőt az őrületbe kergetni. hidd el, az emberek 90%-át ez zavarja az utcán!) És egyéb kellemetlen helyzeteket okozni, amikből anyukának kell majd kimagyaráznia.
2013. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!