Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Levelezőtárs, avagy történetír...

Levelezőtárs, avagy történetírás kettecskén?

Figyelt kérdés

Olyan vállalkozó kedvű egyéneket keresnék, akikbe szorult némi kreativitás, vagy épp homlokon csókolta már a Múzsája. Közös kis történetszálacskákat szeretnék rittyenteni valakivel, téma, idő, mindenféle más nincs megkötve, közös megegyezéssel akár világuralmi terveket is szövögethetünk. :P

20L



2015. márc. 30. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm, engem lehet, hogy érdekel.

Milyen elképzeléseid vannak? :)

2015. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Engem is érdekel! :D 16/L

(Én már próbálkoztam ilyennel többször is csak mindig hoppon maradtam...)

2015. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez jól hangzik! :D

Velem is megoszthatod az elképzeléseidet! :)

2015. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy felkeltettem az érdeklődést. ^^

Na szóval. Kimondott elképzelésem nincs, mindenre nyitott vagyok, mint írtam, közös megegyezésen, kialakításon alapulna az egész. Fórumos szerepjátékoztam, innen is jött az ötlet. Viszont jobban preferálom a valóságtól elrugaszkodott, alternatív világban játszódó történeteket (teszem azt a modern kütyük és internet nélkül). Véleményem és eddigi tapasztalataim szerint a legideálisabb az lenne, ha lenne 2 főkarakter (1-1, akit a másik nem irányíthat) és valamennyi alkari, akikkel viszont tetszés szerint akciózhat bármelyikünk. Viszont, hogy ezen belül akció, karakterdráma, komédia groteszk, vagy épp egyszerre az összes... az az aktuális hangulat határozza meg, én semmi rossz elrontója nem vagyok. :D

Maga az írás menete pedig úgy zajlana, hogy a megbeszéltek alapján (vagy random ötlettől vezérelve) valaki megindítja a történetszálat és addig ír, ameddig van ihlete. 5 mondatot, vagy akár 2-3 oldalnyit, az teljesen mindegy, majd továbbküldi, és a partner folytatja és így tovább. :)

Ha valakit így is érdekel, írjon belső üzit, onnan meg majd haladunk tovább. :)

2015. márc. 30. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem tartom rossz ötletnek, bár régen a fantasy témára voltam ráállva, most inkább a sci-fi-t szeretem... az ilyen modern kütyüs dolgokat, mivel jelenleg is dolgozom egy saját történeten, ami ebben a témában mozog. Ettől függetlenül érdekelne, hogy mit lehet ebből kihozni. Egész jó dolgok is sülhetnek ki belőle akár... :)

15/L

2015. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!