Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehezen barákozók! Levelezőtár...

Nehezen barákozók! Levelezőtárs valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnék találn olyan levelezőtársakat ,akik a vakós életben nehezen barátkoznak, akár depresszió ,akár más miatt. Vagy csak szívesen kiöntenék a szivüket valakinek. Szeretnék támasz, segít lenni. Ez mosr így furcsának tűnhet , de a mai világban annyia an magányosak és néha egy jó szó többet ér mint bármi más. Nincsenek hátsó szándékaim, csak segíteni szeretnék. Bárki írhat itt vagyok!

2015. márc. 24. 14:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem így utólag a hibákat :)
2015. márc. 24. 15:02
 2/17 anonim válasza:
100%
Na magamra ismertem:D
2015. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szívesen beszélnék veled :)

2015. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kor, nem, egyéb dolgok számítanak?
2015. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha a kor és a nem, nem számít akkor én szívesen írnék veled. :)
2015. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok ,35 éves . Tényleg őszintén gondolom ,és nagyon örülök nektek. Nem vagyok nagy szám semmiben de megigérem hogy akik írnak, írtak azoknak fogok válaszolni és tényleg örülök nektek! A kor a nem cseppet sem számít hiszen levelezésről van szó.
2015. márc. 24. 16:16
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem azért picit számít, sokkal fiatalabb vagy idősebb emberrel nehezebb szót érteni :) Meg én könnyebben kijövök az ellenkező neműekkel.
2015. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Megrértelek .. nem is tudom azért néha vannak kivételek .Talán akik els9re nem is gondolnák ,azok is lehetnek hasonló lelkületűek


:) Max nem :)

2015. márc. 24. 18:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Állok szolgálatára, Hölgyem :)
2015. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az a baj egy jó személyes beszélgetés nem jön össze sose. Pedig tényleg semmi több csak jó lenne ha le tudnék valakivel ülni mondjuk egy üdítőre és beszélgetni kötetlenül. :(

Ne értsd félre, igazán szép gesztus kedves Kérdező, csak gondoltam kiöntöm egyet a szívem, életben úgy se tudok senkivel sem beszélni ilyesmiről se, csak jól esett eggyet " könnyíteni ". :)

2015. márc. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!