Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha idegesít a...

Mit csináljak ha idegesít a párom ex felesége? Utál engem mert most én vagyok a volt férje párja, flegmán köszön, néz, de nem tudom őt kikerülni mert egy busszal utazunk minden nap.

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én nem értem. Mit kellene csinálni vele, amikor egy buszon utaztok? Köszönsz neki te is, leülsz valahova és kész.
2015. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd figyelmen kívül. Féltékeny r*banc. Ha van alkalmad tegyél az italába egy fél üveg guttalaxot, 4napra kiiktatod magad mellől.
2015. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgasd magad, pár hónap, és te is hasonlóan fogsz viselkedni a soron következővel. Még hogy flegmán néz...gondolom utál mint a sz@rt.
2015. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj, nemsokára együtt, kézenfogva idegesíthetitek a jelenlegi párod jövendőbeli kedvesét :)))
2015. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ti valamit nagyon félre értettetek. Nem miattam mentek szét, a nő küldte el, elváltak, pár hónapja meg velem van együtt. Amíg nem volt senkije a páromnak nem érdekelte az asszonyt most meg hirtelen "megbánta" hogy elküldte. Ezt biztos forrásból tudom, engem meg utál mert velem van együtt.
2015. márc. 31. 09:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom van oka utalni.


Amugy mindenkinek allampolgari joga van barkit utalni. Flegman koszon? Ennyi erovel meg koszonnie sem kene.

2015. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Örülj, hogy csak ennyit csinál. Vannak olyan exek, akik állandóan zaklatják a volt párjukat, beleszólnak az életébe, akár jogi lépésekkel is próbálnak ártani neki, elperelik mindenét. Ehhez képest semmiség, hogy csúnyán néz a buszon, nem?
2015. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha elküldte biztos volt rá oka.te idegesíted saját magad,többet látsz bele mint ami.Ő meg halál nyugodt és maksz röhög rajtad.Ő már tudja amit még te nem.Nem fogtad ki az arany halat.:)ha nem tetszik egy buszon kell menni vele,menj másikra de futhatsz a busz után is.miből gondolod mindenki eped a te párodért.levetet cucc vissza már nem kell
2015. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok másik busszal menni, mert csak ez az egy indul amikor nekem munkába kell menni, kocsival meg nem tudok bejárni, és csak buszbérletet térít a munkahelyem.

Nem tudom hogy aranyhal-e vagy sem a párom, de idáig tök jól elvagyunk. Azért zavar hogy így viselkedik az ex, mert nem miattam mentek szét én nem tehetek az ő válásukról.

2015. márc. 31. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, a legtöbb ( mindegyik) második, harmadik etc. feleség is ezt hiszi.
2015. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!