Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Jenő névről?...

Mit gondoltok a Jenő névről? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 21:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nekem csak a polgár jenő jut róla eszembe
2015. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
szép név, nem gáz. ismerek egy jenő nevű pasit, neki jól áll.
2015. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
szerintem is szép név... nem olyan átlagos
2015. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is túl régimódi név, gondolom le leszek pontozva mert nem tetszik nektek ha nem értünk egyet veletek.
2015. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Bírom, amikor valaki úgy ad nevet a gyereknek, mintha az örökké fiatal maradna, így lesz valakiből Bence bá', stb... Miután megkomolyodik az ember, szerintem kellemesebbé válik egy komoly név (mint pl. a Jenő).

Én 16 éves vagyok, Jánosnak hívnak (apám után), és kifejezetten büszke vagyok rá, hogy 23-an vagyunk fiúk az osztályban, és szinte csak nekem van klasszikus nevem (van még András és Károly, ennyi!), sőt, a suliban kb. 600 diák tanul, és 3-an vagyunk (!) Jánosok, de Máté csak az osztályban van 3...

Ha nekem fiam születik, biztosan János lesz, ha esetleg második is lenne, úgyszintén csak régi nevekben gondolkodnék, pl. Miklós, Sándor, Antal, Endre, Béla, stb...

2015. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a gond hogy régi nevek öregítenek fiatalon viszont a fiatalos jól becézhető név pedig fiatalít öreg korban is.


Ezen kívül egy szülő csak és kizárólag arra tud gondolni hogy neki milyen név tetszik és soha életében még csak eszébe sem jut a gyerek.


Hogy vajon a kisgyerek mikor egy kicsit felnő hogyan szeretne bemutatkozni első szerelmének.

Mit fog majd neki mondani ?


-szia, Kovács Jenő vagyok


pff...tényleg?...akkor inkább hagyjuk

2015. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Mert a Jenő név öregít?


És a csajok ez miatt továbbállnak? Ismerek Erzsi nevű csajt és soha nem jutna eszembe ez miatt visszautasítani .D

2015. ápr. 1. 23:23
 18/24 anonim ***** válasza:

Nagyon öreges


Látod pont úgy mint az Erzsébet


Lehet hogy nem utasítanád vissza mert sok más dolgon is múlik de biztos hogy mínusz 10 pont hátránnyal indul egy ilyen névvel

2015. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy gáz, de nekem mint lánynak nem tetszik a Jenő név. Nem azt, mondom, hogy ez kizáró ok, hogy ne jöjjek össze valakivel, de én akkor sem adnám ezt a nevet a gyerekemnek ha a esetleges férjemet Jenőnek hívnák.
2015. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Nagyak válasza:

Engem is pontozzatok le nyugodtan, mert a véleményem nem fér bele az egységsugarú világnézetbe, de szerintem ultragáz név a Jenő. Valóban, a két világháború között bizonyára jól hangzott, de most nem.


Ugyanezt gondolom a Jánosról, Józsefről, Gyuláról, Béláról is. Ha már hagyományosabb név, akkor inkább Tamás, Tibor, Csaba, Péter stb.


És tényleg, hogy érdekeljen, igen-igen tudnia kellene valamit egy olyan lánynak, akit pl. Matildnak vagy Erzsébetnek hívnak... Nem tudnék szabadulni a gondolattól, hogy valamelyik nagyanyámmal járok!

2015. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!