Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Jenő névről?...

Mit gondoltok a Jenő névről? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 21:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én nem pontoztam le senkit a véleményéért! Pont azért kérdeztem meg, mert kíváncsi vagyok arra, ki mit gondol!

2015. ápr. 7. 16:38
 22/24 anonim ***** válasza:
Kerdesre a valaszom: Egy nonek elegge.
2015. ápr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 wagnerur1 válasza:
Jenő. Hmm. Ismerek pár Jenőt. Rejtő, Menyhárt, Buzánszky. Biztos van aki többet ismer. Meg aki kevesebbet. Névadásnál a családnevem miatt nem választanám, így lett Balázs a gyermekünk. Ha illett volna, nem zárom ki. Igazából tetszik a név, annyira öreges, hogy fiatalos. Becézni is lehet, de ehhez többet kell élni Jenők közt. Jenci például. Öreges? Kicsit sem. Osztálytársam is volt Jenő, nem csúfoltuk miatta, igaz ez kb 40 éve volt. Mellesleg közel sem olyan népszerűtlen mint gondolná az ember. kb a Mátyás, Nándor, Viktor nevekkel hasonló gyakoriságú. 45-55. hely környékén van gyakoriságban és kb 20000 ember él vele ma is. Gyakorisága valóban nem mérvadó egy névnek, szerintem. A Jenő a 60-as 70-es években volt viszonylag gyakori. Akkor a 25.-30. helyen volt. Mivel véleményt kérdeztél, így az most jön. A tömegesen adott nevek ugyan a beilleszkedésben segíthetnek mert a "tömeg" nem szereti ha kicsit is kilógnak belőle (tömeg-konformitás), de a tömeg véleménye nem meghatározó. A saját véleményed a mértékadó, ha van.
2015. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 pami2002 válasza:
szerintem az mert biztos a gyermeket csúfolni fogják a suliban meg 18évesen változtatni fogja mert ez régen volt oké név
2015. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!