Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiskorúaknak sehol nem lehet...

Kiskorúaknak sehol nem lehet önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet ruhákat adni szegényebbeknek, vagy ételt adni, de nem olyanra gondolok, hanem valami érdekesebre.Például szívesen adnék vért, vagy még jó lenne önkéntes tűzoltónak lenni.Tudom, hogy esélyem se lenne ilyeneket csinálni, de nincs valami bevállalható érdekes munka kiskorúaknak?Előre köszönöm a válaszokat, és nem szeretnék ebből a kérdésből veszekedést.Ja és nem hinném, hogy jó kategóriába raktam.

2015. ápr. 3. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted az állatokat,akkor állatmenhelyek.
2015. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hány éves kortól?Mert csak májusban leszek 14 éves.
2015. ápr. 3. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Állatmehelyre mehetsz,bármikor.

Önkéntes tűzoltóságok sokszor együtt vannak a polgárőrséggel,az ÖTE-nél életkori megkötés nincs,de van viszont annál szigorúbb pszichikai,fizikai felmérések sorozata,utána pedig egy 40 órás tanfolyam következik,ha jól emlékszem.

Ezt neked kell eldöntened,hogy bírod-e 14 évesen azt a fokozott fizikai terhelést,ami a tűzoltóknál vár rád.(ahhoz képest a rendészeti szervek felvételije,semmi.)

POlgárőröknél a 16 év az alsó korhatár.

2015. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Hasznosak voltak.
2015. ápr. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!