Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nekivágnátok a nagyvilágnak...

Ti nekivágnátok a nagyvilágnak minimális pénzzel?

Figyelt kérdés

Ott tartok az életben, hogy nincs mit veszítenem. Nem tudom, hogyan tovább, csak azt tudom, hogy nem akarok itt maradni, világot akarok látni, kitörni az unalmas hétköznapokból.

A közeljövőben mindenképpen útnak indulok, kíváncsi vagyok, mások mennyire mernének kockáztatni. Természetesen munkát keresnék, akármilyen alantas is, elvállalnám.


2015. ápr. 3. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatszerzésnek elsőrangú..

Ha a kajád és a fekhelyed megvan, mi kell még?


Egy kis időt simán ellehetne lébecolni így, munkák vállalása..gondolom külföld a cél, akkor még nyelvtanulás, kultúrák megismerése..

hajrá, majd ha végeztél, írd le mire jutottál.

2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tobb honapra eleg penzzel nekivagnek.

Szerencsere biztos munkara jottem ki, igy ezzel nem volt gondom. HAjra, hatha sikerul de legy nagyon ovatos es korultekinto. Nem art az utielod alapos ismerete.

Hova fogsz menni?

2015. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szent ferenc anyaszült meztelenül tette ezt.

mikor az apja felhozta neki,hogy neki köszönhet mindent még a ruháját is,fogta levette,aztán lelépett.

aztán látod milyen sokra vitte mégis.

2015. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arrébb költöztem 1000km-rel üres zsebbel (buszjegyre volt csak), találtam munkát, most köszönöm, megvagyok.

Szerintem megéri :)

2015. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: az ilyen sztorikra mindig kíváncsi vagyok. Hogy lehet üres zsebbel elmenni valahova és munkát találni? És amíg munkát kerestél addig mit csináltál? Hol aludtál? Az utcán? És mit ettél? Kukáztál? És hogy kerestél munkát? Ahhoz bejelentett cím kell meg minimum egy telefonszám, amin elérhetnek, de ha az utcán alszol, akkor még a mobilodat sem tudod feltölteni, tehát állásinterjúra sem tudnak behívni... Szóval ez vagy kamu, hogy üres zsebbel találtál munkát, vagy valami csoda folytán egyetlen nap alatt sikerült melót találnod. De akkor is ott van még az a kérdés, hogy az első fizetésed megkapásáig mégis miből éltél...?
2015. ápr. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0 Ft induló tőkével, egy sátorral, pár ruhával stoppolva körbejártuk már az Eu-t.:) Az egész addig tűnik csak olyan ijesztőnek és elérhetetlennek ameddig nem éred el az első célod. (Nekünk Lengyelország volt.) Utána már látod, hogy nem is olyan nehéz boldogulni. Persze a sátras megoldást csak nyáron ajánlom, de ha minden jól megy és keresel melót meg ilyenek télre úgyis összeszedsz valami szállást.(Mi csak nyáron, csak sátorral, csak ketten, csak stoppolva utazgatunk:D)
2015. ápr. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


vagy valami ismerőséhez rokonhoz ment, vagy pedig már eleve munkahelyre indult ami biztosított albérletet neki, egyedül a kiutazást kellett önköltségen megoldania.



pénz nélkül én biztos nem indulnék neki a világnak

2015. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5

A barátomhoz jöttem, így lett lakcímem, a munkát már nekem kellett keresni. Tényleg csak annyi saját pénzem volt, amin kijöttem.

Most természetesen dolgozom.

2015. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bele mernék vágni.
2015. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!