Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kelet magyarországon van-e...

Vicus2 kérdése:

Kelet magyarországon van-e müszergyárak? és hol? és mennyi a minimális kereseti lehetöség?

Figyelt kérdés

#minimálbér #alkalmazott #mnklehetöség
2014. márc. 15. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha betanított munkára gondolsz, akkor Sanmina(alsózsolca), Bosch(miskolc), Shinwa(miskolc), Jabil(tiszaújváros), kb 80e ft-ra lehet számítani, mellé adnak étkezési utalványt, és ennyivel elintézik.
2014. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
gyárak vannak, az már más kérdés hogy ami fizetést adnak, abból nem igen tudsz megélni, max ha fotoszintetizálsz. Olyan nevetséges fizetések vannak ebben az országban, hogy az már tiszta humor. Én ezért is nem dolgozom, 2 diplomával annyi pénzt keresnék amiből éppen megtudnék élni. 39 évesen nincs egy ledolgozott évem és feltehetőleg nem is lesz, szerencsémre a vagyoni helyzetem megengedi azt hogy ne dolgozzak így nem sírok és nem járom a hivatalt segélyért, de annyi pénzért amit fizetnének 8 év egyetem után, nem vagyok hajlandó napi 8 órában robotolni.
2014. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pl.: Békéscsaba: Hirschmann, Szolnok: Samsung


Általában éjszakai munka is van, tehát a minimálbérnél kicsit magasabb fizetés + éjszakai pótlék...

2014. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!