Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolgoknak érdemes...

Milyen dolgoknak érdemes utánanézni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondoltam, amikről az emberek tényleg beszélnek, és tényleg jó, ha az ember tudja. Nem feltétlenül az iskolai tananyag, ilyenek, mint pl. híresebb színészek, stb.

Adnátok tippeket? Itt a szünet, már minden tananyagot megtanultam, előre is olvastam a legtöbben, és nem igazán tudok mit kezdeni magammal.

16/L


2015. ápr. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyat nem nagyon tudok ajánlani amire te gondolsz,de pl. ha téged is érdekel az ember pszichológia,akkor ezt a témát tudom ajánlani,mert szerintem ez nagyon érdekes. Esetleg a testbeszédeknek utánaolvashatsz,ha érdekel.
2015. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak utánanézni lehet,hanem kipróbálni a tudásod tesztekkel,rejtvényekkel.

Vegyél egy rejtvényújságot,olyat amibe többféle feladvány van,nem csak keresztrejtvények.Illetve töltögess ki online teszteket,kvízeket.

Ezekből tnulni is lehet,illetve megtudod,mi maradt meg az eddig olvasottakból.

2015. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!