Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Talán magadra ismersz?

Talán magadra ismersz?

Figyelt kérdés

Láttam egy lányt harmadikán (pénteken), Miskolcon, a McDonalds-nál.

Pasztel kék(?) színű haja volt, fekete sapka volt rajta, fekete pulóver, szoknya, és fekete harisnya. Egy fiú is vele volt, cigizett. Mást sajnos nem láttam. Nagyon megfogott a külseje és hátha szerencsém van, magára ismer az illető.

Rosszindulatú kommenteket nem kérek, aki nem tudja ki lehet Ő, ne írjon semmit. Köszönöm. :)



2015. ápr. 4. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
en azt hiszem ismerek egy kekhaju lanyt
2015. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És láthattam őt Miskolcon?
2015. ápr. 4. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
En miskolci vagyok, multkor egy kek haju lannyal mentem haza a gorombolyi buszon, de nem ismerem, csak lattam, fultagitoja is volt *-*
2015. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy van-e fültágítója, mert csak messziről és oldalról + hátulról láttam.. :)
2015. ápr. 4. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
De akit en lattam annak volt :D
2015. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt felfogtam, de én meg keresek valakit és nem tudom hogy neki volt-e, ráadásul ha nem tudod a nevét, sokat nem érek vele.. :)
2015. ápr. 4. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ird be fb-n Mazsi.... Így hívják az egyik ismerősömet. Az mindig ilyen buz!san ku*vásan öltözik.
2015. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő volt az, köszi..
2015. ápr. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!