Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én látom ezt rosszul? Hányan...

Én látom ezt rosszul? Hányan hiszik ezt el?

Figyelt kérdés

Ugye az az ominózus repülő ,,baleset"...


A média azt akarja nekünk beadni, hogy a 2. pilóta szándékosan vezette az Alpoknak, mert nem látott jól, depressziós és homokos is volt. Mindeközben jó anyagi helyzetben volt, családja is alakult.


Az ilyen esetekben az a szokás, hogy egy ideig titkolják, nehezen adják ki az infókat, most meg csak úgy egyre jobban derülnek a másodpilóta szennyes kis titkai és a fekete dobozok tartalmát is szinte azonnal a világ megtudta. Még egy állítólagos videó felvétel is volt amit természetesen eladtak a sajtónak, de ott is vannak részletek amik hagynak kivetni valót...


Én látom ezt rosszul vagy ez az egész tényleg bűzlik?



2015. ápr. 5. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én elhiszem, és nem ez volt az első eset, amikor a pilóta direkt zuhantatja le a gépet.
2015. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is furcsa az egész. De egyébként egy hírnél sem tudhatjuk, hogy mennyi a valóságalapja. A média annyit közöl le, amennyit az "elit" megenged neki. Kedvére azt is leadhatja, hogy Petőfi még ma is él. És elhinnénk sajnos.
2015. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Külföldi forrásból olvastam, hogy a NATO akkor hadgyakorlatozott egy új lézerfegyverrel, ami elméletileg lecsap minden elektronikát.

[link]

Akinek ez nem mérvadó (Mert az Indexen nem is fognak ilyenről írni), az nézzen utána googleba.

2015. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Mit nem lehet ezen elhinni? Elmondta a volt barátnôje is hogy a srác depressziós volt. Nem kellene összeesküvés elméleteket gyàrtanod. Amúgy meg jô nagy h#lye vagy ha azt hiszed, hogy ha valaki jól keres meg pilóta akkor annak olyan szipi-szupi élete van, hogy nem lehet öngyilkos. A boldogság nem pénz függvénye és erre itt Németországban igen sok példát látok.
2015. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a felvétel nem volt valódi. Több helyen is ezt írták.


Egyébként én minden hírt fenntartásokkal kezelek, amit lead a sajtó. Más forrásokat is keresek, amik nem épen a fősodrú média szájízére írnak. A fontos híreket ebből próbálom leszűrni. A nyelvhasználattal is sokat lehet ferdíteni, arra is érdemes figyelni. De azért alapból a tényszerű közlések igazak.

2015. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem gondolod, hogy ha akármi más volt, akkor egész egyszerûen azt lehetne mondani, hogy a gép meghibásodott és lezuhant, finito. Semmi értelme nem lenne belekeverni a co-pilot-ot, a családját, a barátnôjét ésatöbbi ésatöbbi Arrôl nem is beszèlve hogy mi értelme lenne a Lufthansát îgy meghurcolni hogy nem vette észre hogy a csávó dilis stb stb. Akkor csak annyit kellett volna hazudni h a gép meghibásodott oszt csôkolom.
2015. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem bűzlik itt semmi. És nem is ez volt az első ilyen eset.
2015. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ilyenkor mindig jönnek a szokásos összeesküvés elméletek.
2015. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Jaj ne már, ne kezdjétek itt is. Jönnek ezek az észlények, akik a fotelban ülve jobban tudják hogy mi történt, mint az a többszáz szakember, aki ott vizsgálódott napokig. Olvastam a hírek alatt ezeket a kommenteket és olyan döbbenetes butaságokat írtak néhányan, csak mert így akartok különlegesnek tűnni, hogy hát ti olyan nagggyon okosak vagytok, mert nem veszitek ám be ezt a kamu hír, bár az összes bizonyíték, 3 országnyi szakértő, az exbarátnője, a netes előzményei, minden ezt támasztja alá, sőt, tulajdon édesszülei előálltak és elmondták, hogy bocsánatot kérnek a beteg fiuk tette miatt.... de hát ez mind kamu, űrlények voltak, meg amerikai katonák, meg minden, csak épp az a nyomorult, depressziós pilóta nem lehetett... -.-
2015. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus birkák...

Orbán meg a többi fideszes politikus is azt mondja, hogy Magyarország jobban teljesít. Akkor azzal miért nem értenek egyet? A parlament tagja közülük bárki is.

Azok tartják ezeket a lehetőségeket összeesküvés elméletnek akik képtelenek a dolgok mélyére látni.


Persze, ha a gép csak simán meghibásodott és lezuhant volna, azt teljesen bekajálnák az emberek, sőt még fel is ülnének a következő Germanwings járatra.

Nem nem, szépen összeraktak egy történetet, amit az itteni válaszolókból kiindulva teljesen el is hittek az emberek.

Olyan nehéz találni a világban 3 embert aki egy halott hozzátartozójának vallja magát.

A következő hír az lesz, hogy: "Kiderült, a pilóta titokban iszlám hitvallású volt."

2015. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!