Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyanokat kérdeznék, akik...

Olyanokat kérdeznék, akik boldog párkapcsolatban élnek: ha lenne anyagi lehetőségetek, mondjuk egy másik, üres lakásotok, eltöltenétek néha ott egy-egy napot a párotok nélkül?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásra gondolok, hanem hogy igénylitek-e, hogy néha ne kelljen egy másik emberre figyelni, és kicsit egyedül is legyetek?
2015. ápr. 6. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne más lehetőségem néha egyedül lenni, akkor igen. Egy-egy délutánt mondjuk.... Olvasgatnék, belemerülnék a gondolataimba, zenét hallgatnék.... Éjszakára biztos nem maradnék. Szerencsére van lehetőségem ezekre külön lakás nélkül is. Nekem fontos, hogy néha csak magamban legyek. De van, akinek erre nincs igénye. Nem vagyunk egyformák.
2015. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném...
2015. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok vele mint a 2. válaszoló... napközben jó néha egyedül lenni , de ez most is kivitelezhető, (sőt férjem néha elutazik 2-3 napra konferenciára) tehát vannak pár havonta magányos éjszakáim, ami érdekes hogy annak ellenére hogy jó a házasságunk várom amikor mondja hogy mennie kell, hogy "jajj de jó lesz, azt nézek a tv-ben amit akarok, stb. kicsit egyedül lehetek" aztán amikor eljön az este nem tudok magammal mit kezdeni mert hiányzik :D (hozzáteszem van 2 gyerek, tehát napközben nem unatkozom:) ) szóval ha lenne is ilyen lehetőségem, hogy elmenjek egy külön lakásba, éjszakára tuti hazajönnék...
2015. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de egyedül nem szívesen aludnék ott. Egyszerűen vannak olyan emberek, akik akkor tudnak teljesen kikapcsolni, ha SENKI nincs a közelükben, bármennyire is szeretik a hozzájuk közel állókat.
2015. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is normális, ha valaki igényli az egyedüllétet, bármilyen jó kapcsolatban van, szükség van rá néha, hogy az ember teljesen ki tudjon kapcsolni, gondolkodni bármin vagy énekelgetni magában. :) Bár lehet, hogy vannak emberek, akik nem szeretnek egyedül lenni, szerintem ez fontos, hogy "leüljünk magunkkal is beszélgetni", és ez nem a kapcsolatot minősíti.
2015. ápr. 8. 04:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el-eljárogatnék oda, hogy egyedül lehessek.
2015. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem:)
2016. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!