Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyen lehet egy gépen több...

LitzlerM kérdése:

Hogyen lehet egy gépen több céget tartalmazó ÁNYK-ból az egyik céghez tartozó dolgokat átemelni egy másik gépen levő üres ÁNYK-ba? Beküldött bevallások és űrlapok törzsadatok stb.

Figyelt kérdés
a legfontosabb a beküldött anyagok átemelése lenne, de minden más ami az egy adott céghez tartozik jó lenne

2014. nov. 16. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egész benne van egy mappán belül több mappában. Elég átmásolni és az újban is meglesznek.


Windows 7-nél


C:\Users\Felhasználóneved\abevjava


mappát másold át az új gépre, abban vannak a fájlok.


Valamint van egy rejtett mappa szintén itt C:\Users\Felhasználóneved\.abevjava


ponttal kezdődik. Meg kell jelenítsd a rejtett mappákat. Ebben csak a beállítások útvonalak vannak ez valószínű nem kell!

2014. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ, igen minden adatot így lehet átmásolni. Elnézést valószínűleg pontatlan voltam.

Én igazából csak egy céghez tartozó néhány dolgot szeretnék másolni, különös tekintettel a NAV számára elküldött dolgokra. Nem vagyok rutinos ÁNYK használó. Van valami import/export/másolás/stb ilyesmire?

2014. nov. 17. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A "mentesek" mappában vannak .enyk néven.
2014. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!