Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok az izgulás ellen tenni?

Mit tudok az izgulás ellen tenni?

Figyelt kérdés
Szóval!Sokszor van,hogy olyan helyzetektől izugolok,amiktől egyáltalán nem kéne,de még olyan is volt,hogy a feleléstől is izgultam az iskolában.Most egy olyan dolog előtt állok,ami miatt szintén,nagyon izgulok,hogy idegenekkel fogok beszélni.Ez elég furcsa kicsit,hogy izgulok,mert elvileg elég jó beszélőkém van,és elég értelmesen tudom magam kifejezni szóban is,de azért írásban minden sokkal jobban megy nekem.Nem tudom,hogy mit tehetnék ez ellen,kérlek segítsetek,hogy ezeket a hétköznapi dolgokat ne stresszeljem túl,mert ez eléggé nem normális,hiszen szinte semmi komoly dolog nem múlik rajta.

2015. ápr. 9. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm,már sokkal jobb,köszönöm szépen a képet. :)
2015. ápr. 9. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a gond, de én sem találtam meg rá a megfelelő megoldást. Próbálom elhatározni, hogy nem fogok izgulni, és ez lebeg a szemem előtt. Több -kevesebb sikerrel , de beválik,:)
2015. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ennek a dolognak az az orvosi neve h ő gy szorongás ami általában olyan dolgoktól való félelem, izgalom amiket csak az agyad talál ki valótlan alapokon, ez később pánikrohamokban is kiteljesedhet, én azt tanácsolom hogy próbáld magad lenyugtatni beszélj magadhoz hogy nem lesz semmi gond, valamint vannak már enyhébb vény nélküli nyugtatók vagy doki által felírtak amik enyhítik a mindennapi életedet. Persze a lelki hátterét neked kell megoldanod.
2019. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!