Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy titkoljam el, hogy nem...

Hogy titkoljam el, hogy nem vagyok zsidó? Munkahelyen hogy vegyüljek el közöttük?

Figyelt kérdés
Munkám során rengeted zsidóval dolgozom együtt. Nincs semmi baj, ha ez nem tetszene, nem mentem volna közéjük dolgozni intelligens, összetartó nép, nem siránkozó, mint ahogy a magyarságra jellemző. Mégis, kezdem érezni az ő "kiközösítő" hozzáállásukat, munkastilusuk olyan, mint a heti hetes, egymást túlkiabálva próbálnak viccelődeni, amit persze csak ők értenek. Kicsit szeretnék olyan lenni mint ők - amúgy a főnökeimtől ezt nem tapasztaltam
2015. ápr. 10. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj melléjük a piszoárnál. Ez a legfontosabb:D
2015. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minek akarod eltitkolni? Úgyis ki fog derülni előbb vagy utóbb.
2015. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mondjuk mert akkor kirúgnak. Csak rájönnek hogy "nédamá ez nem is tartozik a hitgyülekezethez!"
2015. ápr. 10. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Hazudsz, gazember.
2015. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy. Menekülj. Keress egy normális munkahelyet, normális magyar emberek között.
2015. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
normálisnak normális, hát csak valahogy magyar ember ritkán vállalkozik, főleg IT szektorban
2015. ápr. 10. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miből gondolod, hogy nem tudják rólad, mi a helyzet. Szerintem az állásinterjúdon kiderült.

Amúgy ezt a kérdést feltehetted volna anélkül is, hogy mindjárt belerúgj egyet a magyarságba, abban pedig tévedsz, hogy az IT-szektorban nincs sikeres nemzsidó vállalkozó:-) Most már csak azt kéne eldöntened, hogy provokálni akarsz, vagy siránkozni a se hús, se hal helyzeted miatt:-)

2015. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2015. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Elmondanád nekem kérlek szépen azt ,hogy ,hogy a fütyimbe jön ide a Hit Gyülekezete és a Heti Hetes?


UI: A Heti Hetes az egy sz__r! :)

2015. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
őőőőő......... mert a heti hetesben mindenki zsidó?
2015. ápr. 11. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!