Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan fajta emberekről mint pl. : Tkyd vagy Mikee Mykanic?

Figyelt kérdés
Az ilyen fajta embereknek inkább csak a szájuk nagy és alig tudnak valamit dolgokról vagy az életről?
2015. ápr. 12. 07:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
a Mikee Mykanic ha kint élne az usa-ban akkor már világsztár lenne,szerintem jó fej.Hogy ki mit tud az életről az filozofiai kérdés inkább.
2015. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Akiknek csak a szájuk nagy és semmit sem tudnak az életről az az ilyen Mr.Busta félék.
2015. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért, ki tud olyan hihetetlenül sokat az életről szerinted? Tykd régóta benne van a hiphopban és annak ellenére, hogy én nem vagyok oda érte, szinte mindenki elismeri a rapperek között. A számai pont hogy az életről szólnak, az érzéseiről. Mikee ezzel szemben viccesebbre veszi a figurát, de valami hihetetlenül jól. :) Bár a szövegei első hallgatásra talán nem állnak úgy össze, de ha oda figyelsz, tartogat még néhány meglepetést. Mikee szerintem az egyik legjobb, legegyedibb hazai rapper.
2015. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 12. 08:12
 5/18 piriiiii ***** válasza:
11%

Ezt a Tkyd-et vagy kicsodát nem ismerem hírből sem, de Mikee Mykanic jófej srácnak tűnik, még attól függetlenül is, hogy nem kedvelem az ő stílusát zenében (egyetlen száma tetszik, nem is tudom, van-e több :D). Ha lenne alkalmam rá, biztos beszélgetnék vele.

Hogy mennyit tud az életről, azt én ugye nem tudhatom, még akkor sem tudnám, ha az összes dalát ismerném, ehhez beszélgetni kellene vele, és megismerni őt. De elsőre szimpatikus. Csak egy kicsit vulgáris...

2015. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piriiiii ***** válasza:
50%
Mondjuk, most meghallgatva azt az egyetlen számot, egy elég gyakori jelenségről beszél benne: az emberek olyasmit csinálnak, ami nem jó nekik. Hát nem röhej? :) Minek csinálod, ha nem jó neked?
2015. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
piriii a Mikee Mykanic is biztosan ba s z élgetne veled...
2015. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 piriiiii ***** válasza:
9%
Miért kell beszólni? :) :)
2015. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

piriii, itt van mégegy Mikee:

[link]

2015. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 piriiiii ***** válasza:
19%
Mit mond? Mindig mondd meg, amit gondolsz, és soha...? Ne gondold meg, amit mondasz? :D
2015. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!