Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok akik guns n' roses...

Kik azok akik guns n' roses és arctic monkeyst hallgattak? Azt a fajta érdeklödési körü emberek egyéniségét hogyan nevezzük?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel hogy hogyan hivjuk öket.Akik kicsit elvontul gondolkoznak és ilyen zenéket hallgatnak.Nem csak ezt a kettöt hanem azokat a zenéket amik ebbe akörbe tartoznak!Szeretném ha nem kapnék oltogatást.köszönöm:)
2014. aug. 13. 19:15
 1/10 anonim válasza:
talán indie?
2014. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Guns n' Roses rock. Az Arctic monkeys-t nem tudom, nem ismerem. :D

Talán rocker? Bár elvontabban gondolkoznak... Nem tudom.

2014. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az tesz egyéniséggé valakit hogy X vagy Y zenekart hallgat. Kár feltételezni hogy X és Y zenekar hallgatói elvontul gondolkoznak és körbe tartoznának.
2014. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Imádom a GNR-t azon nőttem fel! *.*
2014. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek
2014. aug. 13. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért vontad egybe ezt a kettőt. Az Arctic inkább indie, a guns hard rock, esetleg glam metál, de ezzel nem mindenki ért egyet. Ha valaki ezt a kettőt hallgatja, az nem egy külön stílus. Az is lehet, hogy valaki Bon Jovit és Justin Biebert hallgat együtt, de ettől még a két előadó nem lesz hasonló. Én nem látok hasonlóságot a 2 zenekarban. Azt tudom elképzelni, ha te mégis sokakat ismersz, akik ezt a kettőt összevonják, hogy valami új divat lehet a dolog, mert én 21 évesen nagyon nem látom összeillőnek őket. Hogy azok, akik Arctic Monkeyst hallgatnak, mennyire elvontak, az is érdekes kérdés. Biztos sokan azok, de ma már inkább divat, anélkül, hogy szöveget figyelnének sokan.


Ha hasonlítani kell, az Arctic azt csinálja, amit a Manic Street Preachers nagyban, a Guns meg a 80-as évek hair metáljának már haldoklóban lévő vonalából nőtt ki magát és lett népszerű a 80-as évek második felében de a csillogó elemek nélkül, a Skid Row-hoz tudnám hasonlítani.

2014. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jujj, kérdező, most azonnal meg kell hallgatnom az I wanna be yours-ot meg a patience-et...úúúú, micsoda este.:) imádlak ezért a kérdésért.


az ilyen embereket egyébként úgy hívjuk, hogy az igényes zenék kedvelői:D

2014. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen ez az iigazi zene:D mamár 3.jára hallgattam meg az am albumot.jokis este ez a mai♥:D
2014. aug. 13. 21:41
 9/10 anonim válasza:

Én rocker vagyok, és a listán van a Guns 'N Roses is :))

L

2014. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem mai kérdés már,de én Grunge-nak nevezném:)
2017. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!