Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őrültség lenne ez? Ti megtenné...

Őrültség lenne ez? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Jártam orvosira, de feladtam és jelenleg pszichológiát tanulok. Mindig is az volt az álmom, h szegényeket gyógyítok (Teréz anya nagy hatással volt rám). Őrültség lenne ha a pszichológia után nekikezdenék újra az orvosinak? (már csak 1 évem van hátra és beakarom fejezni ezt a szakot, és ha az orvosi esne, akkor lenne egy diplomám). Az orvosira külföldön járnék (beszélek felsőfokon több nyelvet) és mellette dolgoznék tovább (most is dolgozom). Szerintetek? Az orvosi után pedig csatlakoznék a Vöröskereszthez vagy más orvosi egyesülethez, és gyógyítani akarok, szegényeket, rászorulókat. A pénz egyáltalán nem érdekel csak a tudat, h gyógyíthatnék. Bevállalnátok a helyemben?

köszönöm


2015. ápr. 14. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

"Az orvosira külföldön járnék (beszélek felsőfokon több nyelvet) és mellette dolgoznék tovább (most is dolgozom)."


Te tényleg jártál orvosira?! Mert ha igen, akkor tudnád hogy ilyen nincs. Vagy orvosira jársz, vagy dolgozol. Az orvosit nem lehet félgőzzel csinálni! És hogyan csengetnéd ki a tandíjat? És miből gondolod, hogyha egyszer nem ment másodszorra menne, nehezebb körülmények között?

2015. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod ezt csinálni és ez a vágyad, akkor miért ne? Mit dolgozol most és mennyit?

A szomorú valóság ugye az, hogy szép dolog az önkénteskedés, de valamiből meg is kell élni. Ha már egyszer lesz orvosi diplomád, ezzel akarsz foglalkozni, akkor miért ne űzhetnéd főállásban, nem csak hobbiként, hétvégente gyógyítani? Ha meg minden áron ingyen szeretnéd csinálni, akkor biztosan vannak betegápoló apácarendek (nem rosszból mondom).

2015. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom a piszkos anyagiak hátterét, de ha minden jól megy, akkor kapok ösztöndíjat. Előtte is külföldön tanultam és hétvégente dolgoztam (jól tanultam ott is, csak egy súlyosabb betegség miatt fel kellett adnom), hazajöttem, meggyógyultam annyira, h erre a szakra járjak és a kezelésekre, és most tudok minden nap dolgozni és ösztöndíjat is kapok, mert jól tanulok.
2015. ápr. 14. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2015. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!