Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanult, okos, magas egzisztenc...

Tanult, okos, magas egzisztenciájú, tökéletes beszélgetőpartner, kedves, és nagyon szeret, Viszont mozgássérült. Kellene neked ilyen férfi? Végig mennél vele az utcán?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy mindenki megbámul? Fel tudnád ezt vállalni? Nyitott gerinc, eléggé meggörbülve jár.
2015. ápr. 15. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnám? Attól, mert valaki valamilyen fogyatékkal él, még élhet normális életet. Az meg, hogy ki és miért bámul meg nagyon nem érdekel. Manapság akkor is néznek az emberek, ha színesebb ruhát vesz fel valaki, vagy extravagánsabb haja van.
2015. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nem az utcán végigmenés lesz ebben a nagyobb kihívás, hanem a gondoskodás, amit egy mozgássérült igényel. Ha ezt bevállalod, hajrá! A furcsa pillantásokat meg fogod szokni. Ha az élete részese akarsz lenni, akkor bizony ez is az ő életéhez tartozik.
2015. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretek valakit, akkor nem érdekel, hogy bámulnak. Sőt, bevallom még élvezem is és arra gondolok, hogy csak nézzetek!

Volt már olyan párom, akivel nem illettünk össze külsőre mások szerint, bár igaz nem ilyen jellegű volt, de volt már ilyen, hogy bámultak.

2015. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Most írod ki harmadszor. Szerintem akadj le az illetőröl, ha ennyire másoktól rettegsz.

2015. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez így kevés. A jó tulajdonságait felsoroltad, de biztosan vannak rosszak is. (a mozgássérültség egyik sem, az egy tény.) A legnagyobb kérdés pedig, hogy maga a férfi hogyan áll hozzá az egészhez, mennyire gátlásos, félénk és bizalmatlan a nőkkel, mennyire gyanakszik a megcsalásra csak azért, mert ő maga nem teljesen egészséges... ezek a dolgok hosszú távon simán megmérgeznek egy kapcsolatot.
2015. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért írom ki harmadszor, mert átteszik a szerelem-szex kategóriába, ahová 14 évesek írogatnak.

Rossz tulajdonságát amúgy nem nagyon tudnám felsorolni, számomra legalábbis nincs zavaró tulajdonsága.

2015. ápr. 15. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Végigmennék egy mozgássérülttel az utcán, de szexuálisan biztosan nem vonzana, már pedig akkor megette a fene. Nálam a szex alap egy jól működő kapcsolathoz.
2015. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nez oda.. nekem 11 eves koromba volt egy betegsegem.

Egy ritka es halalos betegsem.

Minden hova le ultem alig birtam jarni, egyik este azt mondta apam h menjuk a korhazba ezt igy nem lehet csinalni nem ettem nem ittam mikor ki ertem az elo szobaba el ajultam, apam kapot el hatulrol azonnal hivot taxit amivel be mentuk a korhazba. Hivtuk mentot de nem jottek. Igy taxival mentuk be a Vaci korhazba roham mentovel kuldtek tovabb Pestre Szent Laszloba amikor meg erkeztunk felig mar komaba voltam be vittek az intezivre ott azt mondtak apunak h nem adnak semmi eslyt arra h eletben maradok. Vagy ha elobe is maradok elo halot leszek. Felebredtem a komabol 3-4 honapig mely altatasba voltam

Mikor fel ebtesztettek meg kerdeztem miert nem erzem a labam... azt mondtak le benultam lehet h soha tobbet nem fogok tudni jarni. Kaptam fragmin inekciot kezeleseket tornaszttak a labaim. Aztan egyszer ulve le tettem a labam a foldre es azt mondtam jarnom kell. Nagyon nede ez meg fogttam az agyamnak a korlatjat es lassan fel alltam meztil lab meg mozditottam a labam arrebb tettem es el keztem ovatosan lepkedni. 18 eves vagyok most mak egesseges:) de az egyik labam sajnos mainapig is befele tartom:) sokan mondjak ram h fogyatekos vagyok pedig nem igaz, sok udvarlom van aki epp es egesseges semmi baja a labanak:) szoval ha te is szereted a ferfit nem erdekelne mas velemenye:) vele lennek fel vallalnam igen o az en baratom:)

2015. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de ha nő lennél ez engem nem zavarna. Azért írtam ezt most le, hogy lásd, vannak olyan emberek, akiket ez nem zavar.
2015. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most kapcsolok, hogy te vagy a nő. De lényegében mindegy, a lényeg, hogy nem zavarna.
2015. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!