Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselhetetlen lett a mozgáss...

Elviselhetetlen lett a mozgássérült testvérem! Mit tehetnék? Nagyon szeretem, bármit megtennék érte de ez egyszerűen már borzalmas. Mit tehetnék? Nem akarom hogy ilyen legyen

Figyelt kérdés
Elviselhetetlenül viselkedik, árad belőle a rosszindulat, mindent/mindenkit csak kritizál, folyamatosan okoskodik, mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja, mostanába elkezdett finnyáskodni, 'ő csak az aznapi kenyeret eszi meg, a tegnapit nem...' pffff.... mégis mit tehetnék? Nem veszi észre mennyire lesújtó tud lenni mikor jobbesetben 3 hetente tudok hazajönni, leülünk ebédelni közösen és ő folyamatosan kritizál mindent, vagy valakit, vagy éppen ha megy a tvbe valami akkor azt... BORZALMAS... rossz hallgatni... :(((

2012. dec. 3. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves?Ha pubertas korban van,talan azert,latja a többi fiatalokat,mennyi mindent csinalnak es ö nem bir,sok energia felgyülemlett benne,es igy adja le.
2012. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elöttem szólóval, annyit tennék még hozzá, hogy lehet ez a dühe is.
2012. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Így jön ki,ha nem tudja kontrollálni az érzéseit,az őt ért veszteség,düh,harag formájában fog a felszínre törni

azért tudom,hogy mit beszélek,mert nagyapám mind a kettő lábát elveszítette,és azóta folyton piszkálódik mindenkivel,

állandóan ideges......

2012. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Dühös az életre, amiért ilyen sorsra jutott....annyira, hogy már nem bírja magában tartani.
2012. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
30 eves.... eddig nem volt ilyen probléma, mindig ugy csináltunk mindent hgy neki jó legyen, kapcsolatai is vannak, voltak, most is van barátnője
2012. dec. 3. 19:23
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az előttem szólókkal. Ez a viselkedés a benne lévő szomorúságot tükrözi. Fáj neki, hogy mások egészségesebbek, mint ő.

Én a helyedben segítenék neki, hogy ne érezze magát magányosnak. Sokat beszélgetnék vele, s rávilágítanám arra, hogy hiába mozgássérült, még lehet boldog, s teljes élete.

2012. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mit lehet ellene tenni?? Én megértem amit írtok, de ezt nem lehet sokáig bírni... látom ahogy anya is készül ki idegileg teljesen...
2012. dec. 3. 19:24
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Indítsátok el az életben! Legyen saját kis kuckója ahol vergődhet kedvére.
2012. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Régen mindig segítettem neki hogy részt vegyen a társasági eseményeken, rengetegszer csináltam programot, mentem vele színházba, moziba, fagyizni, bulizni, csomószor áthívtam a barátaimat (mertők is nagyon szeretik) és xbox partykat csaptunk,stb stb, nagyon jól érezte magát mindig, voltak haverjai sokat jártak hozzá, viszhont most azt veszem észre hogy egy haverja se jön, mikor rákérdezek hogy na és xy mikor jön? már ezer éve nem volt itt.. akkor mindig leterel, mikor szóbahozom hogy nincs-e kedve eljönni egyet hamburgerezni vagy akármi(csakhogy kimozduljon otthonról) akkor is leterel, nincs kedve menni sehova, a házból se lehet már lassan kicsalni,még a teraszra sem.. gondolhatjátok milyen egészséges 365 napig a sötét szobába gubbasztani.... régen nem volt ezzel baj, de most... 30éves és abból áll egy napja hogy délutánmig alszik, filmezik, eszik, éjjel fent van, és másnap megint délutángig alszik... nem tudom mi történt vele... én úgy érzem hogy beletőrődött a helyzetébe, és elfogadta, mindig pozitívan állt ehhez a dologhoz.. máramennyire pozitívan lehet ehhez állni... de most... tényleg borzalmas:(
2012. dec. 3. 19:33
 10/19 A kérdező kommentje:
Mikor leültem vele beszélgetni, vagyis próbáltam beszélgetni, és elmondtam neki hogy aggódok érte, mert tényleg nem megy ki a levegőre, és hogy igazán csinálhatna valamit, nem igaz h nem veszi észre hogy a körülötte lévő emberek mind azon dolgoznak hogy neki jó legyen, ő meg szarik az egészre ( persze ezt nem így mndam neki hanem kedvesen) akkoris nekem esett h hagyjam már békén, ő már 30 éves blbalabaalala...
2012. dec. 3. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!