Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem gyanúsak az...

Csak szerintem gyanúsak az ilyen ambíciózus lányok?

Figyelt kérdés
Több lányt is ismerek, aki a "célországot" kiválasztva, hirtelen "beleszeret" egy ottani állampolgárba és izibe összeházasodnak. Mennyire lehet ez szerelem?
2015. ápr. 15. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Miért olyan hihetetlen, hogy valaki nem magyarba lesz szerelmes? Én is egy osztrákba szerettem bele, méghozzá első látásra. És egyáltalán nem az állampolgárságért. Ha pedig kinnt dologozik valaki, akkor meg pláne elképzelhető, hogy onnan választ párt. Legyen az nő vagy férfi. Mert mindkettőre van példa bőven.

Egyébként én meg rengeteg olyan embert ismerek, aki hirtelen akart magyar lenni és felvenni az állampolgárságot. Ugyanis már lassan boldog-boldogtalan megteheti. Ez senkit nem zavar gondolom.

2015. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én perpill olyanra gondoltam, hogy kiment Amerikába és hopp, beleszeretett egy amerikaiba és össze is házasodtak. Vagy pl. van egy lány, aki régóta mondogatja, hogy Japánban akar élni, talált egy japán srácot, aki szinte azonnal elvette és hopp, Japánban él.
2015. ápr. 15. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem meglepő. Végül is nem tudhatod, hogy mi áll a háttérben, könnyen lehet, hogy évek óta ismeri a pasast, csak neked nem kötötte az orrodra.

Kicsit több jóindulatot, ha lehetne :)

2015. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg gyanús.mert túl ilyet ismerek/halottam én is
2015. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Az USÁ-ban nyilván a zöld kártya miatt volt sürgős a házasság, de ettől még lehet tényleg szerelem is, nem feltétlen csak érdekből.

A török, arab és ázsiai országokban pedig más a házassághoz való hozzáállás.

Nem mindenhol úgy megy az élet, mint Magyarországon. Van, ahol nem elvárás 1-2 évig együtt járni, aztán összeköltözni, további idő múlva eljegyzés aztán utána házasság - vagy megszólnak. De itt is él az ahány ház, annyi szokás elv.

De máshonnan nézve országon belül is hányan házasodnak érdekből...?

2015. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!