Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem semmihez?

Miért nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés

Van, hogy órákig csak ülök a szobámban, aztán este már csak azt veszem észre, hogy eltelt az idő.

Nem motivál semmi, pedig idén érettségizem nyelvből,nyelvvizsgázom, de a tanárom elvette a kedvem az egésztől. Mivel egyik tantárgy sem az erősségem(pedig 4,5 az átlagom) de nem tudom hol és minek szeretnék továbbtanulni.. Barátaim alig vannak,sokszor vagy egyedül. Aki beszél velem, két osztálytársam, de csak ha a házi kell..Nem járok bulizni,és nem voltam mégsoha részeg, engem ez nem vonz.. Nincs párkapcsolatom,mert eddig csak kihasználtak. A szüleimtől mindent megkapok, és szeretnek, de a munka miatt nincsenek itthon soha.


Mit kellene tennem, hogy ez változzon?


2015. ápr. 17. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek barátaid. Szerezz párat és csináljatok közös programokat.
2015. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tűzz ki célokat, és valósítsd meg őket. Kicsiket és nagyokat is.
2015. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!